Gdzie zawitamy w kolejnej odłonie Assassin's Creed?

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Bezsprzecznie Assassin's Creed: Origins, był jedną z lepszych odsłon serii tej serii. Mimo, że przy Unity oraz Syndicate bawiłem się nie najgorzej, tak wyprawę do Egiptu zapamiętam na długie lata jako tytuł, do którego warto wracać. Co więc dalej z marką?

 

 

Według doniesień Liama Robertsona, którego przecieki często okazują się prawdziwe, mamy informację jakoby najnowsza część przygód Bayeka miała mieć miejsce w starożytnej Grecji. Natomiast sama gra miałaby mieć premierę jesienią 2019 roku. Produkcja miałaby być drugą odsłoną przygód Bayeka, którego przygody śledziliśmy w Origins. Położenie geograficzne jest na pewno sprzyjają temu posunięciu. Osobiście chętnie poznałbym wizję świata, jaką zaproponowali by nam twórcy.

 


 

Niestety na chwilę obecną to jedynie przypuszczenia, być może więcej informacji dostaniemy podczas targów E3, które odbywają się w połowie czerwca.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 PS4

My Hero One's Justice 2 PS4

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy