Gameplay Cyberpunk 2077 !

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 O godzinie 19:00 firma CD Projekt RED zdecydowała się zaprezentować gameplay z Cyberpunk 2077 – ten sam, z którym mogli zapoznać się dziennikarze na targach E3. Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

 W gameplay jest kilka istotnych momentów, na które warto zwrócić uwagę, jak: tworzenie postaci, jazda i walka w pojeździe, ulepszanie  cybernetycznego sprzętu i sekwencja walki.

 Na oficjalnym kanale studia CD Projekt RED na Twitchu wystartował wczoraj tajemniczy stream związany z grą Cyberpunk 2077 zatytułowanej DATA TRANSMISSION IN PROGRESS. Początkowo można było na nim zobaczyć tylko ciąg cyfr i liter, który oglądało 40 tyś. osób - ostatecznie okazały się one prowadzić do wyczekiwanej prezentacji rozgrywki z tego RPG.
 Ostatnie trzy miesiące były bardzo obfite w informacje na temat tej produkcji, szeroko zakrojona kampania promocyjna doprowadziła nasz w końcu do długo wyczekanego gameplaya. Studio CD Projekt RED organizowało na Twitterze gry ARG (alternate reality game) związane z Cyberpunkiem 2077. Publikując różne screeny będące w istocie zagadkami, a zadaniem internautów było ich rozwiązanie. Zwycięzcy ostatniej tego typu zabawy otrzymali w mailu gratulacyjnym dziwny załącznik zatytułowany „third.png”. Odkryli oni, że obrazek zawiera ukrytą wiadomość – „Monday”, czyli „Poniedziałek”. Natomiast „third” z nazwy pliku mógł odnosić się do trzeciego trailera tytułu.

 

 W rozmowie z redakcją serwisu Dualshockers Patrick Mills   zdradził, że studio czuło się nie swojo ujawniając gameplay, zrobili to ze względu na wysokie wymagania. Podkreśla również, że gra jest nadal w fazie szerokiego rozwoju I dużo może ulec zmianie, co zresztą jest również mocno zaznaczane przez narratora w zapisie z gry.

 Reżyser gry Adamem Badowskim przyznał że zawartość prezentacji pochodzi z roboczej wersji Cyberpunk 2077. Elementy takie jak m.in. strzelanie, fizyka prowadzenia auta czy interfejs użytkownika jest obecnie w fazie testów – sporo w tym zakresie ulegnie jeszcze większym lub mniejszym zmianom i otrzyma stosowne poprawki. Niekompletne skrawki Night City, kulejące animacje czy dopracowywana jeszcze mimika twarzy poszczególnych bohaterów. Dlatego RED-om nie było łatwo podjąć decyzji o upublicznieniu gameplayu. Ostatecznie postanowiono, że nawet jeśli finalna wersja gry będzie o niebo lepsza od aktualnego demo, to warto pokazać fanom coś, do czego będą mogli odnieść się bezpośrednio.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]