Forza 6: Apex - beta i wymagania

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Forza 6: Apex - beta i wymagania

Jeżeli jesteście zainteresowani wypróbowaniem nadchodzącej ścigałki że stajni Microsoftu i posiadacie odpowiedni sprzęt, to mam dla Was dobrą wiadomość - już od 5 maja będziecie mieli możliwość wziąć udział w otwartych betatestach gry Forza Motorsport 6: Apex.


Co ciekawe, Microsoft nie podał dokładnej daty zakończenia bety - wygląda na to, że będziemy mogli grać w nią przez cały czas, prawdopodobnie do premiery pełnej gry. Twórcy obiecują, że beta będzie cały czas aktualizowana, a wydajność na różnych konfiguracjach sprzętowych będzie ulegać poprawie.

 


Jeżeli zaś chodzi o wymagania sprzętowe, Microsoft opublikował ich tabelkę w trzech wariantach - wymagania minimalne oraz rekomendowane do gry w 1080p/60FPS lub 4K/60FPS. Przedstawiają się one następująco:


Minimalne

Procesor: Intel Core i3-4170 @ 3,7 GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GT 740 / Radeon R7 250X (min. 2 GB pamięci VRAM)
Pamięć RAM: 8 GB

Rekomendowane do 1080p i 60FPS

Procesor: Intel Core i7-3820 @ 3,6 GHz
Grafika:NVIDIA GeForce 970 / Radeon R9 290X (min. 4 GB VRAM)
Pamięć RAM: 12 GB


Idealne do 4K i 60 FPS

Procesor: Intel Core i7-6700k @ 4 GHz
Grafika:NVIDIA GeForce GTX 980Ti / Radeon Fury X (min. 6 GB VRAM)
Pamięć RAM: 16 GB
Zalecany dysk SSD

 

 

Dodatkowo każdy z przedstawionych "planów" posiada wspólne wymagania, takie jak minimum 30 GB miejsca na dysku, obowiązkowe posiadanie 64-bitowego Windowsa 10, DirectX 12 i obsługującego je sprzętu, a do sterowania w grze zalecany jest pad od Xbox One.


Podzielcie się z nami informacją, czy Wasz sprzęt da sobie radę z najnowszą Forzą. :) Chętnie spotkam się z Wami na wirtualnych torach!


Źródło: forzamotorsport.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mass Effect Andromeda PL PS4

Mass Effect Andromeda PL PS4

Poprowadź nas do walki o nowy dom. Mass Effect: Andromeda zabierze graczy do galaktyki Andromedy, daleko poza granice Drogi Mlecznej. Tam gracze poprowadzą nas do walki o nowy dom na...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl