Final Fantasy XIV: A Realm Reborn już w kwietniu na PS4

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn już w kwietniu na PS4 - gamedot.pl
Jeżeli weźmiemy pod uwagę to ile czasu trzeba było czekać na Final Fantasy XIV (zapowiedź wersji na PS3 w 2009, premiera w 2013), które zostało tak źle przyjęte, że zmusiło to Square Enix do całkowitej przebudowy gry – należy przyznać, że Square Enix ma sporo odwagi inwestując kolejne miliony w naprawianie "czternastki". 
 
Zupełnie nowa wersja, z podtytułem A Realm Reborn stara się jednak zerwać z pierwszym, fatalnym wrażeniem zrobionym przez FFXIV. Wielu graczy zresztą udało się do niej przekonać – zarówno na PC jak i na PS3. Teraz poznaliśmy także datę premiery na PlayStation 4, a będzie to kwiecień 2014 roku (przynajmniej w Japonii).
 
 
Należy przyznać, że data jest bardzo ciekawa i wielu posiadaczy nowej konsolki powinno się skusić na przygodę z japońskim MMO, choćby z braku laku. A Realm Reborn pojawi się nim na PS4 wylądują prawdziwe hity z najwyższej półki, co może wpłynąć tylko i wyłącznie na plus i zwiększyć zainteresowanie grą.
 
 
Wszystko powinno wypalić jeśli tylko Square Enix wyrobi się na planowany termin. 
 
 
 
źródło: siliconera
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]