EA tłumaczy się z next-genowych problemów

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
EA tłumaczy się z next-genowych problemów - gamedot.pl

Ciężki tydzień dla Elektroników, ale CEO z optymizmem patrzy w przyszłość. Dyrektor generalny Andrew Wilson, pisze na swoim blogu, że przejście na konsole nowej generacji nie wyszło dokładnie tak, jak chciała tego firma. W szczególności odnosi się on do sieciowych problemów w Battlefield 4 oraz technicznych kłopotów NBA Live 14. Zaznacza również, że robią wszystko co w ich mocy, żeby naprawić wszelkie problemy i dostarczyć graczom produkty najwyższej jakości.

 

Warto pamiętać, że start gry FIFA 14 na next-genowe konsole również nie obył się bez potknięć. Dobrze wiedzieć, że EA wyciąga wnioski z zaistniałej sytuacji, ale z drugiej strony firma wielokrotnie zaznaczała od conajmniej roku, że skupi całą swoją uwagę na grach na XONE i PS4. Czy było to czcze, marketingowe gadanie, czy jednak programowanie na nowe konsole okazało się być bardziej problematyczne niż developerzy początkowo zakładali?

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Ps4

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Ps4

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie! Worms™ Battlegrounds łączy...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl