EA tłumaczy się z next-genowych problemów

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
EA tłumaczy się z next-genowych problemów - gamedot.pl

Ciężki tydzień dla Elektroników, ale CEO z optymizmem patrzy w przyszłość. Dyrektor generalny Andrew Wilson, pisze na swoim blogu, że przejście na konsole nowej generacji nie wyszło dokładnie tak, jak chciała tego firma. W szczególności odnosi się on do sieciowych problemów w Battlefield 4 oraz technicznych kłopotów NBA Live 14. Zaznacza również, że robią wszystko co w ich mocy, żeby naprawić wszelkie problemy i dostarczyć graczom produkty najwyższej jakości.

 

Warto pamiętać, że start gry FIFA 14 na next-genowe konsole również nie obył się bez potknięć. Dobrze wiedzieć, że EA wyciąga wnioski z zaistniałej sytuacji, ale z drugiej strony firma wielokrotnie zaznaczała od conajmniej roku, że skupi całą swoją uwagę na grach na XONE i PS4. Czy było to czcze, marketingowe gadanie, czy jednak programowanie na nowe konsole okazało się być bardziej problematyczne niż developerzy początkowo zakładali?

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters XONE

Gods & Monsters XONE

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl