Driveclub - zobacz trailery stworzone przez gracza

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Driveclub - zobacz trailery stworzone przez gracza

Gracz Drivecluba, będący jednocześnie świetnym filmowcem, publikującym na YouTube pod pseudonimem CalumEditing, postanowił stworzyć kilka trailerów, ukazujących piękno gry Driveclub. Do dyspozycji oddano nam dwa trailery samej gry oraz dwa dla aktualizacji, dodającej do gry motocykle.

 


Wyszło mu to tak dobrze, że w Sieci gęsto ścielą się głosy w rodzaju "te trailery są lepsze od oficjalnych!". W opisie każdego filmu znajdujemy jednak informację, że materiały zamieszczone na filmach zostały dostarczone przez twórców gry, a Calum poświęcił kilka godzin swojego czasu, by odpowiednio je zedytować.

 


A oto obiecane trailery:

  


 


 

 


Źródło: DualShockers.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 NS

Just Dance 2020 NS

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

239,99Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl