Don't Starve: Giant Edition na PS Vita – 2 września

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Don't Starve: Giant Edition na PS Vita – 2 września - gamedot.pl

Jak podał PlayStation Blog, Don't Starve: Giant Edition – przepełniona czarnym humorem symulacja przetrwania z załączonym dodatkiem Reign of Giants – będzie możliwa do zakupienia na konsoli PlayStation Vita już 2 września. Giant Edition na PS Vita oferuje dwie nowe postacie: Wigfrid i Webbera, cykl zmieniających się pór roku i przede wszystkim większy świat pełen różnorodnych stworzeń.

 

Dzieło studia Klei Entertainment na PS Vita będzie kosztować 14,99 dolarów (ok. 47 zł). Jeżeli posiadacze PlayStation 4 zakupili oryginalną wersję Don't Starve na domową konsolę, będą mogli ją bezproblemowo przerzucić na Vitę. Jednakże nie będzie możliwe przesyłanie zapisów gry pomiędzy obiema platformami ze względu na to, że wersja na Vitę została napisana w innym kodzie niż na PS4.

 

Don't Starve, charakteryzująca się makabrycznym humorem i stylizowana na kreskówkę produkcja, w której gracz rzucony do wrogiego, otwartego świata musi za wszelką cenę walczyć o przetrwanie, została wydana w kwietniu 2013 roku na PC, natomiast w styczniu tego roku trafiła pod strzechy PlayStation 4.

 

Źródło: polygon.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego DC Super Villains Super Złoczyńcy PL XONE

Lego DC Super Villains  Super Złoczyńcy PL XONE

“LEGO® DC Super-Villains Złoczyńcy zapewni graczom zabawne i humorystyczne możliwości psocenia, wyzwalając złowieszcze moce i dowcipne możliwości superzłoczyńców DC”, mówi Tom Stone,...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl