Don't Starve: Giant Edition na PS Vita – 2 września

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Don't Starve: Giant Edition na PS Vita – 2 września - gamedot.pl

Jak podał PlayStation Blog, Don't Starve: Giant Edition – przepełniona czarnym humorem symulacja przetrwania z załączonym dodatkiem Reign of Giants – będzie możliwa do zakupienia na konsoli PlayStation Vita już 2 września. Giant Edition na PS Vita oferuje dwie nowe postacie: Wigfrid i Webbera, cykl zmieniających się pór roku i przede wszystkim większy świat pełen różnorodnych stworzeń.

 

Dzieło studia Klei Entertainment na PS Vita będzie kosztować 14,99 dolarów (ok. 47 zł). Jeżeli posiadacze PlayStation 4 zakupili oryginalną wersję Don't Starve na domową konsolę, będą mogli ją bezproblemowo przerzucić na Vitę. Jednakże nie będzie możliwe przesyłanie zapisów gry pomiędzy obiema platformami ze względu na to, że wersja na Vitę została napisana w innym kodzie niż na PS4.

 

Don't Starve, charakteryzująca się makabrycznym humorem i stylizowana na kreskówkę produkcja, w której gracz rzucony do wrogiego, otwartego świata musi za wszelką cenę walczyć o przetrwanie, została wydana w kwietniu 2013 roku na PC, natomiast w styczniu tego roku trafiła pod strzechy PlayStation 4.

 

Źródło: polygon.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

DIRT 4 XONE

DIRT 4 XONE

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy