Dobry indyk to nadal tylko indyk – rozpiska PS Plus na styczeń 2017

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Abonament Playstation Plus nie daje ostatnio posiadaczom wielkich powodów do radości. Mogą oni co prawda cieszyć się grą online, co jest naprawdę nieziemskim udogodnieniem w dzisiejszych czasach, ale to darmowe gry były zawsze tym, co przyciągało najwięcej nowych subskrybentów tej usługi. Teraz jednak, kolejny miesiąc z rzędu, nie zapowiada się, żeby fala nowych klientów zawitała pod strzechy Sony. Japoński gigant ogłosił właśnie styczniową rozpiskę tytułów w ramach Playstation Plus.

 

 

Od wtorku 3 stycznia gracze będą mogli pobrać:

 

 • Day of the Tentacle Remastered (PS4, PS Vita)
 • This War of Mine: The Little Ones (PS4)
 • Blazerush (PS3)
 • The Swindle (PS3, PS4, PS Vita)
 • Azkend 2
 • Titan Souls (PS Vita, PS4)

 

Co prawda gracze na PS4 dostaną do pobrania aż 4 tytuły, jednak nie ma wśród nich żadnego tytułu AAA, nawet takiego, który pojawił się na premierę konsoli. Nikt przecież by się nie obraził za darmowe Killzone albo Knacka.

 

Źródło: blog.eu.playstation.com

1 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro wrócił i nie boi się pokazać swoich łusek! Smok wrócił i robi dym! Spyro wraca ze swoim ognistym temperamentem w oszałamiającej oprawie HD. Spyro podgrzewa atmosferę jak nigdy...

149,00Do sklepu

1 Komentarz

Razor 4 lata temu

Ja akurat za Knacka to bym walnął focha do Sony xD.

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl