• Strona główna
  • Newsy
  • Do sieci wyciekła grafika prezentująca nekromantę - zbliża się zapowiedź diablo iv?

Do sieci wyciekła grafika prezentująca Nekromantę - zbliża się zapowiedź Diablo IV?

Smyku - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wszyscy wiemy, że na rozpoczynającym się 5 listopada BlizzConie Blizzard zapowie coś związanego z Diablo. Czy będzie to czwarta część popularnej serii? A może dodatek do Diablo III? Jest też trzecia możliwość: Diablo II HD.

Co ciekawe, na stronie sklepu Blizzarda pojawiły się dwie wielce wymowne grafiki, które ktoś ze studia zdążył już usunąć. Na jednej z nich widnieje osoba doskonale znanego fanom DiabloNekromanty. No i co? Najgorsze, że w sumie nic, bowiem pojawienie się tej klasy wcale nie przybliża nas do rozwiązania zagadki: Nekromanta nie był bowiem obecny w Diablo III, więc równie dobrze Blizzard może sugerować, że postać ta pojawi się w nowym dodatku. 

Patrząc jednak na poniższy obrazek wydaję mi się, że możemy przynajmniej wykluczyć zapowiedź Diablo II HD. Akurat ten Nekromanta w niczym nie przypomina tego z kultowej drugiej części.

 

 

Co do drugiej grafiki, to wywołane przez nią emocje są znacznie mniejsze: chodzi bowiem o Sombrę, nową postać w Overwatchu. Akurat jej pojawienie się w grze zapowiadano już od dłuższego czasu.

 

 

źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Bound By Flame PS4 (gra używana)

Bound By Flame PS4 (gra używana)

Stworzona przez studio Spiders gra RPG Bound by Flame, wciągnie cię w sam środek bohaterskiej i rozpaczliwej walki, w której Przymierze coraz bardziej ulega pod naporem potwornej...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy