• Strona główna
 • Newsy
 • Do sieci wyciekła grafika prezentująca nekromantę - zbliża się zapowiedź diablo iv?

Do sieci wyciekła grafika prezentująca Nekromantę - zbliża się zapowiedź Diablo IV?

Smyku - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wszyscy wiemy, że na rozpoczynającym się 5 listopada BlizzConie Blizzard zapowie coś związanego z Diablo. Czy będzie to czwarta część popularnej serii? A może dodatek do Diablo III? Jest też trzecia możliwość: Diablo II HD.

Co ciekawe, na stronie sklepu Blizzarda pojawiły się dwie wielce wymowne grafiki, które ktoś ze studia zdążył już usunąć. Na jednej z nich widnieje osoba doskonale znanego fanom DiabloNekromanty. No i co? Najgorsze, że w sumie nic, bowiem pojawienie się tej klasy wcale nie przybliża nas do rozwiązania zagadki: Nekromanta nie był bowiem obecny w Diablo III, więc równie dobrze Blizzard może sugerować, że postać ta pojawi się w nowym dodatku. 

Patrząc jednak na poniższy obrazek wydaję mi się, że możemy przynajmniej wykluczyć zapowiedź Diablo II HD. Akurat ten Nekromanta w niczym nie przypomina tego z kultowej drugiej części.

 

 

Co do drugiej grafiki, to wywołane przez nią emocje są znacznie mniejsze: chodzi bowiem o Sombrę, nową postać w Overwatchu. Akurat jej pojawienie się w grze zapowiadano już od dłuższego czasu.

 

 

źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Splinter Cell: Conviction X360 (gra używana)

Splinter Cell: Conviction X360 (gra używana)

Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction jest gorąco wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Śledztwo w sprawie śmierci córki prowadzi agenta Sama Fishera do odkrycia...

30,00Do sklepu

0 Komentarzy

SmykuSmykuLubi gry i burze.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

 • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
  699.00PLN
 • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
  78.72PLN
 • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
  119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl