• Strona główna
  • Newsy
  • Do sieci wyciekła grafika prezentująca nekromantę - zbliża się zapowiedź diablo iv?

Do sieci wyciekła grafika prezentująca Nekromantę - zbliża się zapowiedź Diablo IV?

Smyku - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wszyscy wiemy, że na rozpoczynającym się 5 listopada BlizzConie Blizzard zapowie coś związanego z Diablo. Czy będzie to czwarta część popularnej serii? A może dodatek do Diablo III? Jest też trzecia możliwość: Diablo II HD.

Co ciekawe, na stronie sklepu Blizzarda pojawiły się dwie wielce wymowne grafiki, które ktoś ze studia zdążył już usunąć. Na jednej z nich widnieje osoba doskonale znanego fanom DiabloNekromanty. No i co? Najgorsze, że w sumie nic, bowiem pojawienie się tej klasy wcale nie przybliża nas do rozwiązania zagadki: Nekromanta nie był bowiem obecny w Diablo III, więc równie dobrze Blizzard może sugerować, że postać ta pojawi się w nowym dodatku. 

Patrząc jednak na poniższy obrazek wydaję mi się, że możemy przynajmniej wykluczyć zapowiedź Diablo II HD. Akurat ten Nekromanta w niczym nie przypomina tego z kultowej drugiej części.

 

 

Co do drugiej grafiki, to wywołane przez nią emocje są znacznie mniejsze: chodzi bowiem o Sombrę, nową postać w Overwatchu. Akurat jej pojawienie się w grze zapowiadano już od dłuższego czasu.

 

 

źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Call Of Duty 4 Modern Warfare X360 (gra używana)

Call Of Duty 4 Modern Warfare X360 (gra używana)

Call of Duty 4: Modern Warfare to czwarta gra z cyklu Call of Duty. Poprzednie, również z gatunku FPS, rozgrywały się podczas drugiej Wojny Światowej, ta natomiast opowiada o konflikcie...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy