DICE wyjaśnia – alpha to nie jest końcowy produkt

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
DICE wyjaśnia – alpha to nie jest końcowy produkt - gamedot.pl

DICE znów musi tłumaczyć oczywiste rzeczy. Developer uświadamia ludzi, że wersja alpha nie prezentuje jakości końcowego produktu. Ta faza testów nie ma zawierać zachwycających treści. Chodzi tu o sprawdzenie głównych systemów w kontakcie z prawdziwymi graczami. Tak się rozwiązuje problemy, które mogłyby zagrozić premierze.

 

Ludzie mają wiele pytań, wątpliwości. DICE będzie stopniowo przedstawiać potencjał Star Wars: Battlefront. Targi E3 2015 to dopiero początek. Następne spotkanie z fanami zaplanowano na San Diego Comic-Con. Alpha to test warstwy technicznej. Ta pierwsza jest małym wycinkiem z finalnego produktu i bez wątpienia nie pokazuje głębi nowego Battlefronta. Warto zaznaczyć, że pracuje przy nim kilku byłych pracowników zlikwidowanego Pandemic Studios (ekipa, jaka wykreowała cały cykl).

 

Szwedzki developer mówi też o żywotności, atrakcyjności misji single-player/co-op. Choćby chęć poprawiania wyniku, rekordu czasowego (biurowe zmagania o zgrzewkę piwa) sprawia, że zadania będą odgrywane wielokrotnie.

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Agents of Mayhem Edycja Day One PL PS4

Agents of Mayhem Edycja Day One PL PS4

Agents of MAYHEM to nowa gra akcji twórców serii Saints Row! Wciel się w tajnego agenta i z perspektywy trzeciej osoby zwiedzaj otwarty świat! W Agents of MAYHEM...

24,90Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl