• Strona główna
  • Newsy
  • Developer gry kholat już myśli o nowym projekcie. wspierają go twórcy wiedźmina 3

Developer gry Kholat już myśli o nowym projekcie. Wspierają go twórcy Wiedźmina 3

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Developer gry Kholat już myśli o nowym projekcie. Wspierają go twórcy Wiedźmina 3 - gamedot.pl

IMGN.PRO – ekipa odpowiedzialna za grę Kholat już myśli o nowym projekcie. Chodzi tu o przedsięwzięcie ambitne, reprezentujące wysoką jakość. Developer chce zmaterializować całkowicie nową koncepcję (odmienna od tego, co oferował nam wspomniany horror; mieszanka gatunków). Gracze otrzymają coś naprawdę dużego, potężnego. Tajemniczy projekt napędza technologia Unreal Engine 4.

 

 

Warto zaznaczyć, że w prace developerskie zamieszane jest studio Fool’s Theory. Uformowali je weterani branży, którzy pracowali przy Wiedźminie 3 (założycielem/szefem zespołu jest Jakub Rokosz – jeszcze niedawno Senior Quest Designer w CD Projekt RED). MGN.PRO cieszy się, że otrzymuje wsparcie od naprawdę utalentowanych ludzi.

 

Źródło: Destructoid, Pressa2join.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]