Developer gry Evolve szykuje coś nowego...

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Developer gry Evolve szykuje coś nowego... - gamedot.pl

 

Studio Turtle Rock zabiera się za coś nowego. Twórcy gier pokroju Evolve i Left 4 Dead znów eksploatują kooperacyjną mechanikę. Ta zostanie wkomponowana w założenia... pierwszoosobowej strzelanki. Developer po prostu chce wykorzystać swoje doświadczenie. Warto jednak nadmienić, że zombie i post-apokaliptyczna atmosfera idą w odstawkę. Teraz głównym tematem będzie naprawdę mroczne fantasy.

 

Za kwestie wydawnicze odpowiada Perfect World (Neverwinter, Star Trek Online). Podmiot ten inwestuje zwyczajowo w projekty należące do segmentu free-to-play. Przedstawiciele Turtle Rock jeszcze nie wskazują faworyzowanego modelu biznesowego – choć to właśnie F2P ponoć zapewnia większą elastyczność, pozwala szybko reagować na potrzeby graczy. W ten sposób budujemy pożyteczny, owocny dialog z fanami interaktywnej rozrywki.

 

Programiści przy nowym projekcie wykorzystają możliwości technologii Unreal Engine. Sama gra ma zadebiutować w 2018 roku. Na jakich platformach? Aktualnie wspomina się o komputerach klasy PC.

 

Na większą dawkę konkretów jeszcze poczekamy. W ekipie Turtle Rock pojawiają się braki kadrowe (obecnie zatrudnia się około 70 ludzi). Kierownictwo studia chce uformować grupę składającą się przynajmniej ze 100 utalentowanych ekspertów. Owa grupa zajmie się kilkoma rzeczami – część z nich wykorzysta rosnącą popularność segmentu VR.

 

Źródło: Eurogamer UK

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters XONE

Gods & Monsters XONE

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl