Darmowe demo multiplayer Halo Wars już dostępne!

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Halo Wars 2 to strategia czasu rzeczywistego, która będzie miała swoją premierę za dokładnie 30 dni, czyli 21 lutego. W związku z tym, że machina promocyjna zasuwa pełną parą wszyscy posiadacze Windowsa 10 i abonamentu Gold na XOne mogą już teraz pobrać demo trybu dla wielu graczy. Halo Wars Blitz zastępuje mechanikę znaną z RTS-ów (zbieranie surowców, budowanie bazy, tworzenie armii) karcianym systemem, który w pierwszych fazach gry bazuje głównie na szczęściu. Na początku potyczki gracza z innym żywym graczem zostaje wylosowana talia kart, a następnie dochodzi do starcia między zawodnikami. Nie jest to może najbardziej strategiczna z rozgrywek, ale jak na wprowadzenie w świat Halo Wars nadaje się dla wyśmienicie.

 

 

Demo jest do pobrania już teraz w wersji beta, której testy potrwają do 30 stycznia, więc jeżeli chcecie sobie pograć to macie na to ponad tydzień.

 

Źródło: news.xbox.com

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL PS4

Lego Przygoda 2 Gra Wideo PL PS4

W opartej na filmie LEGO® Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl