Dark Souls w 1996? Tak by wyglądało

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Dark Souls w 1996? Tak by wyglądało - gamedot.pl

Youtube'owy twórca Veselkov przygotował coś naprawdę niezwykłego - czyli demake Dark Souls pokazujący grę w 32-bitowej glorii i chwale! Zobaczcie to koniecznie, bo pewnie tak wyglądałoby dzieło From Software gdyby ukazało się w 1996 już na pierwszym PlayStation:

 

 

Na obronę starych konsol powiem, że trochę tu przesadzono z pustką i tym jak słaba jest animacja - PSX z łatwością pociągnąłby coś ładniejszego, jednak i tak warto sobie pomarzyć o tym jak mogłyby wyglądać dziś gry gdyby Soulsy ukazały się już w latach 90-tych.

 

Może byłoby lepiej?

3 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PS4

Desperados III PS4

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

3 Komentarze

awatar
MEtal z DuDy (gość) 3 lata temu

Przecież w tamtych latach był Kings Field, który był już wtedy podwalinami pod soulsy. Nawet nawiązanie do menu gry oraz paski życia i wytrzymałości zostały...co wy wiecie o grach...WSTYD! Frajerstwo na salonach.

0 Odpowiedz
Cascad 3 lata temu

tyle wiemy, że widzimy wyraźne róznice miedzy KF i DS :)

0 Odpowiedz
awatar
Sraka (gość) 3 lata temu

co ty pier#%olisz

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl