Cyberpunk2077 ujawnia nowe screeny

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Na Gamescomie studio CD Projekt Red ponownie prezentuje demo gry za zamkniętymi drzwiami. Jednakże nie zostawiają fanów z niczym. Wczoraj na twitterze oraz podczas panelu otwarcia zaprezentowano nowe screeny z gry.

  Chcących wiedzieć więcej zachęcam do obejrzenia rozmowy przeprowadzonej przez IGN z Kyle Rowley’em, zastępcą design director'a CD Projekt Red, który objaśnia przedstawione screeny. 

 Natomiast Patrick Mills, quest designer w rozmowie dla PC Gamer zdradził, że pod względem konstrukcji zadań Cyberpunk 2077 będzie blisko nie tyle co do samego Wiedźmina 3: Dziki Gon, a co do jego dodatków , Serce z Kamienia oraz Krew i wino. Filozofia projektowania zadań, którą używają teraz wzięła się właśnie z Wiedźmina.

 Mills przyznał również, że studio nie jest jeszcze gotowe, aby zaprezentować gameplay szerszej publiczności. Miejmy nadzieje, że zdarzy się to niedługo, ponieważ coraz więcej pojawia się negatywnych opinii i komentarzy rozgoryczonych fanów.

 A tymczasem na Gamescomie...

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba: Ninja Gaiden Z jest trzecioosobową grą akcji, będącą pobocznym tytułem cyklu Ninja Gaiden. Prace nad produkcją prowadziły trzy zespoły deweloperskie. Główny ciężar spadł na studio...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy