Cyberpunk2077 ujawnia nowe screeny

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Na Gamescomie studio CD Projekt Red ponownie prezentuje demo gry za zamkniętymi drzwiami. Jednakże nie zostawiają fanów z niczym. Wczoraj na twitterze oraz podczas panelu otwarcia zaprezentowano nowe screeny z gry.

  Chcących wiedzieć więcej zachęcam do obejrzenia rozmowy przeprowadzonej przez IGN z Kyle Rowley’em, zastępcą design director'a CD Projekt Red, który objaśnia przedstawione screeny. 

 Natomiast Patrick Mills, quest designer w rozmowie dla PC Gamer zdradził, że pod względem konstrukcji zadań Cyberpunk 2077 będzie blisko nie tyle co do samego Wiedźmina 3: Dziki Gon, a co do jego dodatków , Serce z Kamienia oraz Krew i wino. Filozofia projektowania zadań, którą używają teraz wzięła się właśnie z Wiedźmina.

 Mills przyznał również, że studio nie jest jeszcze gotowe, aby zaprezentować gameplay szerszej publiczności. Miejmy nadzieje, że zdarzy się to niedługo, ponieważ coraz więcej pojawia się negatywnych opinii i komentarzy rozgoryczonych fanów.

 A tymczasem na Gamescomie...

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Zawiera 8 odcinków. RZYGODA życia W ŚWIECIE Minecrafta! Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa studia Telltale Games. Kiedy świat staje w obliczu...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl