Costume Quest 2 nadchodzi – cukierek albo psikus?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Costume Quest 2 nadchodzi – cukierek albo psikus? - gamedot.pl
W specjalnym, zabawnym jak zawsze wideo ze studia Double Fine zaprezentowano pokrótce jak doszło do powstania Costume Quest 2, a raczej pomysłu na to, by ta gra powstała: 
 
Jeżeli nie pamiętacie, oryginalne Costume Quest ukazało się w 2010 roku i trafiło do dystrybucji cyfrowej na PS3 i X360, a w kolejnych latach na PC, OSX, Linuksa i iOS. Głównym celem tej produkcji jest uchwycenie charakterystycznego klimatu przebierania się na Halloween w różne dziwaczne stroje i chodzenia po okolicy w poszukiwaniu cukierków. Dla przypomnienia zwiastun:
 
 
Kontynuacja ukaże się jeszcze w tym roku, oczywiście na Halloween. Nie wiemy jeszcze na jakie platformy, ale standardowy zestaw: PC, PS3 i X360 wydaje się być pewnikiem.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PS4

Desperados III PS4

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl