Cooler Master GX III Gold — nowe zasilacze z wyższej półki

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

GX III Gold to nowa linia zasilaczy ATX 3.0 z certyfikatem 80 PLUS Gold. Modele te mają wyróżniać się wyjątkową wydajnością, cichą pracą oraz niezawodnością. Producent zastosował w nich innowacyjną, bezśrubową obudowę o odświeżonej estetyce, która ma zapewniać lepszy przepływ powietrza.

Nowe zasilacze firmy Cooler Master zawierają przewód PCIe 5.0 12+4pin (12VHPWR) ustawiony pod kątem 90 stopni, który ma dostarczać do karty graficznej nawet do 450 W mocy, a przy tym cechować się wysoką wytrzymałością elektryczną. Produkty charakteryzują się w pełni modularną konstrukcją, dzięki której można łatwo zadbać o porządek wewnątrz obudowy.

Pod obudową zasilaczy Cooler Master GX III Gold kryje się radiator z powłoką anodową, który wedle zapewnień producenta ma utrzymywać średnią temperaturę o 5°C niższą względem tradycyjnego radiatora. Można zatem liczyć na większą trwałość i dłuższą żywotność. Produkty wyróżniają się również certyfikatem Cybenetics A- świadczącym o niskim poziomie generowanego hałasu. Warto wspomnieć także o wbudowanym, inteligentnym trybie kontroli temperatury, dzięki któremu wentylator może pracować w trybie półpasywnym.

Zasilacz Cooler Master GX III Gold 850 W jest już dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 800 zł. Model GX III Gold 750 W kosztuje natomiast ok. 650 zł. Oba warianty zostały objęte 10-letnią gwarancją producenta.

Specyfikacja zasilaczy: GX III Gold 850 | GX III Gold 750

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]