Close Castles - Twórca Threes robi RTS-a!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Close Castles - Twórca Threes robi RTS-a! - gamedot.pl

Close Castles to gra Ashera Vollme'a, twórcy gigantycznego przeboju jakim jest Threes – gra logiczna o łączeniu liczb. Kocha on RTS-y, choć ma z nimi wielki problem (w sumie taki sam jak ja) gdyż są projektowane tak, że korzystanie z nich to ból i cierpienie. Close Castles ma to odmienić i być minimalistyczną odskocznią od klikania po wielkiej mapie i obserwowania kroczących jednostek przez dziesiątki minut, aż w końcu zbudują coś sensownego.

 

 

 

W tej grze cała runda ma trwać około 3 minuty, sterowanie będzie proste, a całość jest projektowana pod lokalny tryb multiplayer i niszczenie budynków przeciwnika. 

 

Kto zbuduje większe królestwo i lepszy zamek? Czy będzie fajnie i jaka będzie historia? Przekonamy się w 2015 gdy gra trafi na rynek. Na pewno będzie dostępna na sprzętach z rodziny PlayStation – potem powinna trafić też na PC i platformy mobilne. 

 

Ja czekam jak na mało co, to może kolejna mini-rewolucja. RTS-om przyda się taki powiew świeżości. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]