Close Castles - Twórca Threes robi RTS-a!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Close Castles - Twórca Threes robi RTS-a! - gamedot.pl

Close Castles to gra Ashera Vollme'a, twórcy gigantycznego przeboju jakim jest Threes – gra logiczna o łączeniu liczb. Kocha on RTS-y, choć ma z nimi wielki problem (w sumie taki sam jak ja) gdyż są projektowane tak, że korzystanie z nich to ból i cierpienie. Close Castles ma to odmienić i być minimalistyczną odskocznią od klikania po wielkiej mapie i obserwowania kroczących jednostek przez dziesiątki minut, aż w końcu zbudują coś sensownego.

 

 

 

W tej grze cała runda ma trwać około 3 minuty, sterowanie będzie proste, a całość jest projektowana pod lokalny tryb multiplayer i niszczenie budynków przeciwnika. 

 

Kto zbuduje większe królestwo i lepszy zamek? Czy będzie fajnie i jaka będzie historia? Przekonamy się w 2015 gdy gra trafi na rynek. Na pewno będzie dostępna na sprzętach z rodziny PlayStation – potem powinna trafić też na PC i platformy mobilne. 

 

Ja czekam jak na mało co, to może kolejna mini-rewolucja. RTS-om przyda się taki powiew świeżości. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL XONE

Far Cry New Dawn PL XONE

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl