Cena abonamentu Playstation Plus wzrośnie od września

Piechol - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Cena abonamentu Playstation Plus wzrośnie od września - gamedot.pl

Sony zamieściło wpis na oficjalnym blogu Playstation i potwierdziło plotki o podwyżce cen ich sieciowej usługi dla konsol. Począwszy od 22 września abonament Playstation Plus podrożeje w Ameryce o 10 dolarów (amerykańskich) i w Kanadzie o 20 dolarów (kanadyjskich). Zatem za 12-miesięczną subskrypcję Amerykanie będą musieli zapłacić 59,99 USD, a Kanadyjczycy 69,99 CAD (w przeliczeniu na złotówki jest to około 230 PLN). Europejski blog Playstation póki co nie został zaszczycony podobną informacją, więc możliwe, że podwyżki nie dosięgną Starego Kontynentu. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Kiedy ta sytuacja się zmieni to niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

 

Źródło: blog.us.playstation.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]