Brothers: A Tale of Two Sons – twórca szykuje coś zupełnie nowego

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Brothers: A Tale of Two Sons – twórca szykuje coś zupełnie nowego - gamedot.pl
Szwedzki reżyser, Josef Fares, który zasłynął wśród graczy tym, że stanął na czele studia Starbreeze i wyprodukował Brothers: A Tale of Two Sons zapowiada kolejną grę. Widać, że spodobała mu się ta branża.
 
„Zaczynam pracę nad czymś nowym, mam już pomysł i jest super fajny. To będzie coś wyróżniającego się wśród innych gier.”
 
„Mogę powiedzieć, że jeśli teraz zdradziłbym co to jest to powiedzielibyście, że nigdy nie graliście w coś takiego.” 
 
 
Trzeba być naprawdę pewnym siebie żeby zapowiadać coś takiego. Brothers: A Tale of Two Sons oferowało co prawda ciekawe sterowanie, ale w kwestii zagadek całkowicie leżało (co dla było akurat sporym niedociągnięciem) – jako pierwszy projekt pana Faresa z pewnością daje jednak nadzieje na to, że jego kolejna gra stanie się przebojem. Oby jego zapowiedzi nie były tylko słowami rzuconymi na wiatr.
 
 
źródło: polygon
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters XONE

Gods & Monsters XONE

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl