Broken Age ma ukryty tryb retro

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Broken Age ma ukryty tryb retro - gamedot.pl
Chcecie poczuć się jak w czasach Amigi, DOS-a i pierwszych komputerów przypominając sobie granie w klasyczne przygodówki point'n'click? Jeżeli tak to Double Fine przygotowało taką opcję w swym Kickstarterowym projekcie Broken Age.
 
By przenieść się w czasie wystarczy uruchomić grę w rozdzielczości 640x480 (naprawdę jest taka opcja!) oraz znaleźć specjalną ikonkę w menu. Zaprezentowano to na YouTube'ie:
 
 
Double Fine przyznaje, że jest to celowa niespodzianka/easter egg i specjalnie ukryto ją w ten sposób. Świetnie, że twórcy wciąż umieszczają w grach takie rzeczy.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Gods & Monsters PC

Gra Gods & Monsters PC

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl