Boss Key – nowa firma Bleszinskiego będzie „boska”?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Boss Key – nowa firma Bleszinskiego będzie „boska”? - gamedot.pl
Zgodnie z zapowiedziami, twórca Unreal Tournament, Gears of War i jeden z ojców sukcesu Epic Games wraca do branży gier. Cliff Bleszynski po krótkiej emeryturze nie wytrzymał „nudów” codziennego dnia amerykańskiego bogacza i otworzył studio Boss Key Productions:
 
 
Jaki widzicie pierwszą grą nowego teamu będzie projekt „Blue Streak” – będący prawdopodobnie sieciową strzelaniną na arenie, do których Cliffy nie raz wygłaszał swoją słabość. 
 
Pierwszy pokaz ma się odbyć jutro i zobaczymy czy zasłuży na nazwę firmy. Jak widać, Bleszynski nawiązał do swych polskich korzeni – Boss Key wymawiane po angielsku brzmi przecież jak nasze „boski”. Nie wygląda to na przypadek…
 
 
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

surmak 9 lat temu

nudzi mnie już czytanie co tam nie zrobił Cliff...

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]