AVerMedia: obowiązkowy zestaw dla youtubera i streamera

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
AVerMedia: obowiązkowy zestaw dla youtubera i streamera - gamedot.pl

W pierwszej kolejności youtuber lub streamer powinien zaopatrzyć się w grabber. Urządzenie to znacznie ułatwia nagrywanie, streamowanie i udostępnianie własnych filmów. Zaawansowane grabbery nie muszą korzystać nawet z pomocy PC-ta, a użytkownik może nagrywać materiał także poza domem. 

 

Na co zwrócić uwagę?
Czym powinna charakteryzować się dobra karta przechwytująca? Najważniejsza jest rzecz jasna wysoka jakość nagrywanego obrazu. Poza tym warto rozejrzeć się za urządzeniem, które współpracuje zarówno z PC-tami jak i konsolami. Nie bez znaczenia jest łatwość w obsłudze sprzętu - tu przydaje się chociażby technologia plug&play. Ważna jest także możliwość nagrywania dźwięku przez słuchawki z mikrofonem czy prowadzenie chatu grupowego.

 

Influencerzy polecają
Zainteresowani nabyciem szybkiego grabbera powinni zapoznać się z ofertą AVerMedii. Producent kart przechwytujących działa na rynku od lat, a z jego produktów korzysta wielu znanych twórców internetowych. Wśród produktów, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, znajdują się m.in. Live Gamer Portable Lite, Live Gamer Portable 2 czy Live Gamer Portable 2 Plus

 

Jak cię widzą…
W przypadku zakupu kamery sprawa jest dość jasna: urządzenie musi oczywiście nagrywać i strumieniować w jakości 1080p. Ważna jest też opcja automatycznej regulacji ostrości obrazu, a także możliwość przymocowania sprzętu nie tylko do monitora, ale również i statywu. Trzymając się wspomnianej już AVerMedii, warto zainteresować się kamerą PW310. 

 

Niech cię usłyszą!
Jeśli chodzi o mikrofon, AVerMedia poleca AM310 – mikrofon z wbudowana kardioidą, która nie tylko wychwytuje wszystkie słowa wypowiedziane tuż przy urządzeniu, ale odcina przy okazji niepotrzebne dźwięki z tła. Poza tym urządzenie wyposażono w gniazdo słuchawkowe 3.5 mm jack, umożliwiające słuchanie nagrania w czasie rzeczywistym.   

 

W jedności siła

Trzymanie się produktów AVerMedii wiąże się z jeszcze jedną korzyścią – możliwością korzystania z oprogramowania RECentral 4.0. Soft pozwala m.in. na umieszczeniu na nagraniu interaktywnych elementów, edytowanie materiałów na żywo czy wpisywanie tekstu, który ma pojawić się na streamie.    

 

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Rainbow Six Siege XONE [PL]

Rainbow Six Siege XONE [PL]

Tom Clancys Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl