Asustor i DVBLogic ogłaszają limitowaną ofertę na czas Mundialu 2018

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Nie jest to pierwszy raz, gdy obaj producenci ogłosili wspólną akcję promocyjną. Podobna inicjatywa miała już miejsce w przeszłości. DVBLogic to firma założona w Eindhoven. Holenderska marka oferuje pełen zakres rozwiązań przechwytujących sygnał TV dla środowiska Windows, Linux, MacOS, Android oraz urządzeń typu NAS.

 

Promocja obowiązuje na czas trwania Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018. Aby skorzystać z 25% zniżki na zakup urządzenia DVBLogic TVButler należy pobrać z Asustor App Central i zainstalować aplikację TVMosaic. Dzięki temu otrzymacie kod rabatowy, ważny do 15 lipca 2018 włącznie.

 

Ulubione programy na zawołanie

Program TVMosaic po zainstalowaniu nada urządzeniu NAS funkcjonalności osobistego grabbera przechwytującego sygnał TV, który zostaje od razu zapisany na dysku twardym w formie materiału wideo bez utraty pierwotnej jakości. Tym sposobem nie przegapisz żadnego meczu rozgrywanego podczas Mundialu 2018 w Rosji.

 

Do głównych cech programu należy nie tylko przechwytywanie, ale również rozsyłanie sygnału w czasie rzeczywistym między urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi w domu lub biurze. Zachowane pliki można później przeglądać i udostępniać dowolnie, również będąc poza domem. Wystarczy smartfon lub tablet posiadający stałe połączenie z Internetem.

 

Wspierane modele NAS Asustor:

AS10 / AS10 v2 / AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70.

 

Więcej informacji znajdziecie pod adresami: http://www.asustor.com, http://tv-mosaic.com

 

 

Źródło:Entrymedia, Asustor

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Minecraft Story Mode XONE (gra używana)

Minecraft Story Mode XONE (gra używana)

Przeżyj niezapomnianą przygodę w świecie Minecraft`a i poznaj historię żyjących w nim postaci z zupełnie innej strony. Minecraft Story Mode stworzone przez studio Tell Tale Games przy...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl