• Strona główna
  • Newsy
  • Agony ocenzurowane na konsolach. wersja na pc otrzyma łatkę usuwającą cenzurę

Agony ocenzurowane na konsolach. Wersja na PC otrzyma łatkę usuwającą cenzurę

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Agony ocenzurowane na konsolach. Wersja na PC otrzyma łatkę usuwającą cenzurę - gamedot.pl

 

Aby polski horror mógł ukazać się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, twórcy musieli ocenzurować najbardziej brutalne elementy. Premierowa wersja na PC również będzie ocenzurowana, jednak zapowiedziano pojawienie się łatki przywracającej pierwotną wizję twórców. 

Niestety wersje konsolowe nie mogą liczyć na podobną aktualizację, ponieważ gry z oceną "Adults Only" (tylko dla dorosłych) nie mogą być wydawane na konsolach. Studio Madmind poszło na kompromis, aby w grę mogli zagrać także gracze konsolowi.

Z komunikatu twórców dowiadujemy się, że aby poprawić ocenę "Adults Only" na "Mature" dokonano jak najmniej inwazyjnych zmian, tak by gracze odczuli cenzurę tylko w minimalnym stopniu. Oprócz tego gracze konsolowi, którzy pomogli ufundować grę na Kickstarterze, będą mogli liczyć także darmowy egzemplarz wersji na PC.

Ostatnią grą z ratingiem "Adults Only" było polskie Hatred z 2015 roku. Z tym tytułem nie było jednak takich problemów, ponieważ ukazał się tylko na PC.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Need For Speed: The Run PS3 (gra używana)

Need For Speed: The Run PS3 (gra używana)

Nie nastawiaj się na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do świata nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed The Run...

35,00Do sklepu

0 Komentarzy