• Strona główna
  • Newsy
  • 15. urodziny steelseries! z tej okazji promocje i konkursy z pulą nagród 40 tysięcy dolarów!

15. urodziny SteelSeries! Z tej okazji promocje i konkursy z pulą nagród 40 tysięcy dolarów!

memphis - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
15. urodziny SteelSeries! Z tej okazji promocje i konkursy z pulą nagród 40 tysięcy dolarów! - gamedot.pl

SteelSeries, jedna z najbardziej znanych marek gamingowych świętuje 15. Urodziny. Tak, to już tyle czasu duński producent zaopatruje graczy w gamingowe myszki, klawiatury i słuchawki.

 

– Od 15 lat gracze na całym świecie nieustannie wspierają nasze wysiłki, dzięki czemu znacznie zwiększyliśmy własne możliwości i staliśmy się jednym z czołowych producentów peryferii komputerowych na świecie. Pragniemy odwdzięczyć się fanom za pomoc i pokładaną w nas wiarę – komentuje Ehtisham Rabbani, CEO marki SteelSeries. – Od czasu wyprodukowania pierwszej podkładki i wypuszczenia na rynek najnowszej linii klawiatur mechanicznych, modułowych myszek i zestawów słuchawkowych, zrozumieliśmy, jak istotne jest słuchanie i angażowanie naszych odbiorców. Głównym celem SteelSeries na najbliższe lata jest dalsze rozwijanie pozytywnych relacji, które powstały pomiędzy nami a naszymi konsumentami – dodaje Rabbani.

 

Z okazji 15. urodzin firma SteelSeries przygotwała konkurs, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości 40 tysięcy dolarów. W puli znajduje się miedzy innymi wycieczka do Seatlle dla dwóch osób, laptop gamingowy czy wymarzony zestaw produktów popularnego Steela. Aby wziąć udział w konkursie musicie przejść na stronę https://steelseries.com/15 i wybrać Wasze 4 ulubione produkty SteelSeries. Po selekcji otrzymacie unikatowy link, który będziecie mogli udostępnić waszym znajomym i zbierać głosy. Im więcej głosów, tym lepiej dla was.

 

Nagród jest 400. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lipca, w dniu wielkiej imprezy urodzinowej SteelSeries.

 

Wam życzymy powodzenia a firmie SteelSeries oczywiście stu lat :)

 

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Qpa (gość) 7 lat temu

Wow. Jest rozmach

0 Odpowiedz
memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]