ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
banner saga.jpg
Gry strategiczne

w przygotowaniu...

...
The Crew.jpg
Premiera Światowa 02/12/2014 Premiera Polska 02/12/2014 Gry wyścigowe

The Crew to gra wyścigowa od studia Ivory Tower. W grze możemy jeździć po trasach ulokowanych w całych Stanach Zjednoczonych. Zwiedzimy takie miasta jak Nowy Jorku, Miami czy Las Vegas. Świat gry jest otwarty, więc to od gracza zależy, czy w danej chwili będziemy skupiać się na wykonywaniu zadań, czy też swobodnie zwiedzać miasta.

The Crew to gra, która pozwala na rozgrywkę z przyjaciółmi - w każdej chwili możemy przełączyć się na tryb sieciowy i razem ze znajomymi wziąć udział w wyścigu tudzież wyzwaniu.

Ważnym elementem gry jest możliw

...
darksidersdetective.png
Premiera Światowa 27.07.2017 Gry przygodowe

The Darkside Detective, to tradycyjna przygodówka point&click opowiadająca o losach detektywa Francisa McQueena oraz jego niezbyt ogarniętego pomocnika Dooley'a pracujących dla specjalnego policyjnego wydziału Darkside Division wyjaśniającego różnego rodzaju dziwne zaginięcia, czy pojawiające się cyklicznie wrota do innego wymiaru.

...
memoria cover.jpg
point-and-click

w przygotowaniu...

...
elder_scrolls_online cover.jpg
Premiera Światowa 04/06/2014 Premiera Polska 04/06/2014 MMORPG

The Elder Scrolls Online to gra MMORPG stworzona przez studio Zenimax. Tytuł ten jest należy do serii gier spod znaku Elder Scrolls.

Jako gracz trafiamy do krainy Tamriel. Fabuła gry osadzona jest tysiąc lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls: Skyrim. Po stworzeniu postaci, wybraniu rasy i klasy przyłączamy się do jednej z trzech wrogich sobie frakcji: The Dagerfall Convenant, The Aldmeri Dominion lub The Ebonheart Pact. Ciekawostką jest, że po wybraniu konkretnej klasy możemy także zdobywać doświadczenie w innych profesjach.

Rozgrywk

...
Skyrim_Cover.jpg
Premiera Światowa 11/11/2011 Premiera Polska 11/11/2011 RPG

w przygotowaniu...

...
evil within cover.jpg
Premiera Światowa 14.10.2014 survival horror TPP

The Evil Within to niezwykle mroczny survival horror wymyślony przez japońskiego mistrza gier Shinjiego Mikamiego. Podczas zbierania danych na temat tajemniczej zbrodni nasz bohater Sebastian Castellanos wraz z przyjaciółmi staje naprzeciw tajemniczych mocy, przez które jego towarzysze giną, a on walcząc sam ze sobą i z potwornościami dąży do odkrycia prawdy.

...
gameofthrones-cover.jpg
Gry przygodowe

w przygotowaniu...

...
the las guardian.png
Premiera Światowa 2016 Premiera Polska 2016 Gry przygodowe

The Last Guardian to produkcja twórców Shadow of the Collossus. Gra po wielu problemach została zapowiedziana na PlayStation 4. W produkcji wcielamy się w młodego chłopca, któremu towarzyszy bliżej nieokreślone zwierzę. Główny bohater będzie musiał wspinać się i przeskakiwać przez niewielkie dziury, ale w niektórych sytuacjach będzie potrzebny nasz przyjaciel, który pomoże przedostać się na drugą stronę. Bardzo ważnym elementem rozgrywki jest opieka nad naszym kompanem poprzez karmienie go, a nawet wyjmowanie strzał z jego ciała. Produkcja wyró

...
Last of us cover.jpg
Premiera Światowa 14/06/2013 Premiera Polska 14/06/2013 Gry akcji

The Last of Us to już gra legenda, która pokazała na nowo, jak powinno się robić gry doskonałe fabularnie. Głównymi bohaterami opanowanego anarchią postapokaliptycznego świata są Joel i Ellie - postacie zdecydowanie różne pod względem fizycznym, a także charakterologicznym. Razem postanawiają odnaleźć się w zniszczonym świecie opanowanym przez chorych na tajemniczego pasożyta. Prócz ratowania się przed potworami niejednokrotnie staniemy naprzeciw ludzi, którzy również szukają metody na przetrwanie. Działamy częściej z pomocą broni improwizowa

...
left behind cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
legend of korra.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
The Legend of Zelda The Wind Waker HD.jpg
Premiera Światowa 13/09/2013 Gry akcji TPP

w przygotowaniu...

...
lego movie cover.jpg
Gry akcji

w przygotowaniu...

...
The Long Dark - Wintermute.png
Premiera Światowa 1.08.2017 Gry akcji Sandbox survival

The Long Dark, to survivalowy projekt kanadyjskiego Hinterland Studio, którego początki w Early Access sięgają 2014 roku. Gra należy do klasycznego gatunku symulatora przetrwania w ekstremalnych warunkach. Do największej nowości ostatecznego buildu należy opcja „Story Mode”, czyli innymi słowy – fabuła (dotychczas bawiliśmy się w ramach wolnej amerykanki).

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.