ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
lego_star_wars_pc-cover.jpg
Premiera Światowa 29/03/2005 Premiera Polska 25/05/2005 TPP

w przygotowaniu...

...
lego-star-wars-3-the-clone-wars.jpg
Premiera Światowa 22/03/2011 Premiera Polska 25/03/2011 TPP

w przygotowaniu...

...
Legostarwars2.jpg
Premiera Światowa 12/09/2006 Premiera Polska 20/10/2006 TPP

w przygotowaniu...

...
The_Complete_Saga.jpg
Premiera Światowa 13/10/2009 Premiera Polska 30/10/2009 TPP

w pzygotowaniu...

...
Lemmings-Touch-Cover-Art-01-379x380.png
Gry logiczne

w przygotowaniu...

...
Life_is_Strange.jpg box.jpg
Premiera Światowa 30.01.2015 Gry przygodowe

Life is Strange jest ciekawą przygodówką, w której wcielamy się w młodą amerykańską nastolatkę mieszkającą w spokojnym miasteczku. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, iż posiada moc cofania się w czasie, przez co jest w stanie zmienić swoją decyzję i poznać inne konsekwencje swoich akcji. Gra czerpie garściami z Remember Me i z epizodycznych gier przygodowych od Telltale Games, przez co z pewnością pozwoli dobrze wczuć się w postacie pojawiające się w grze. Gra wyjdzie w kilku odcinkach w kilkumiesięcznych odstępach czasowych.

...
Lightning Returns Final Fantasy 13.jpg
Premiera Światowa 11/02/2014 Premiera Polska 14/02/2014 jRPG

W trzeciej części dziejącej się w świecie Final Fantasy XIII ponownie wcielamy się w postać młodej Lightning i stajemy przed zadaniem uratowania świata Navus Partus. Misja wydaje się prawie nierealna, gdyż na ocalenie mamy jedynie 13 dni. Programiści ze Square Enix postarali się nie tylko o wrażenia wizualne, ale też o odpowiednią immersję świata. Tym razem ważny jest cykl dobowy gry, który zmusza nas do planowania działań zgodnie z godzinami otwarcia sklepów, odjazdów pociągów. Nowinką jest także zmiana dotycząca systemu walki w grze - tym r

...
Line of defense tactics.jpg
RTS

w przygotowaniu...

...
LittleBigPlanet_3_boxart.jpg
Platformówki

w przygotowaniu...

...
harkyn - Lords of the Fallen.jpg
Premiera Światowa 28/10/2014 Premiera Polska 28/10/2014 RPG

Lords of the Fallen jest fabularną grą akcji osadzoną w świecie fantasy, za powstanie której odpowiada polskie studio City Interactive. Produkcją gry dyrygował producent wykonawczy Tomasz Gop, były pracownik studia CD Projekt Red i współtwórca znanej na całym świecie gry WIedźmin 2: Zabójcy Królów.

Fabuła: Akcja Lords of the Fallen toczy się w starożytnym świecie, w którym żaden grzech nie jest zapomniany. Tysiące lat wcześniej w owej krainie wybuchł bunt przeciwko bogowi-tyranowi, którego mieszkańcy zdołali zabić, a jego ciało uformowało s

...
Luigis_mansion_dark_moon_box_art.png
Gry akcji Gry przygodowe

w przygotowaniu...

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.