Uczta dla graczy, czyli najciekawsze gry 2017 roku - Publicystyka

00
StfuWi

Producenci gier każdego roku proponują graczom wiele ciekawych rozgrywek. O ile rok 2015 należał do Wiedźmina, a 2016 upłynął pod znakiem Battlefield 1, o tyle w 2017 na rynku gier czeka wiele perełek, spośród których, każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Oto 5 gier, na które warto zwrócić uwagę w szczególności.

Fifa 17

Wprawdzie kolejna odsłona gry firmy Electronic Arts miała miejsce pod koniec ubiegłego roku, jednak edycji Fifa 17 nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Jest to bowiem pierwsza odsłona piłkarskiego cyklu, w której pojawia się pełna kampania fabularna. Głównym bohaterem „Drogi do sławy” jest młody 17-letni piłkarz Premier League, Aleks Hunter. Gracze mają okazje nie tylko rozgrywać kolejne mecze, ale też zajrzeć za kulisy wielkiego footballu i towarzyszyć Aleksowi podczas kształtowania ścieżki kariery.

Tryb fabularny to tylko część frajdy, jaką oferuje najnowsza odsłona Fify. Pozostają jeszcze emocjonujące rozgrywki, w których piłkarze są coraz bardziej podobni do siebie, murawa oraz stadiony prezentują się niezwykle realistycznie. Grę Fifa 17 możesz znaleźć na http://www.euro.com.pl/cms/fifa-17-preorder.bhtml

Horizon: Zero Dawn

Jak zapowiadają jej twórcy, gra Horizon będzie miksem, który podbije serca graczy. Będzie to bowiem gra akcji z elementami RPG, a to wszystko osadzone w otwartym świecie. Realia, w jakim przyjdzie graczom rozwiązywać kolejne zadania robią wrażenie: upadłe miasta, postapokaliptyczny świat zamieszkały przez dinozaury i mechaniczne stwory. Klimat dopełniają ruiny znanego nam świata, zdominowane przez dziką roślinność.

Gra wyróżnia się także zaawansowaną grafiką oraz doskonała jakością dźwięków. Dzięki temu kolejne misje w tym otwartym, futurystycznym świecie wydają się realistyczne, a przez to jeszcze bardziej emocjonujące.

For Honor

Nowe wydawnictwo maki Ubisoft opiera swoją fabułę na walce wikingów, samurajów i rycerzy. W wyniku dziwnych zdarzeń dawni wojownicy spotykają się w świecie gry i rozpoczyna się mordercza walka o dominację. Gra przede wszystkim znakomicie oddaje realia walki, jej styl oraz broń stosowaną przez wymienione grupy wojowników. W starcie angażuje się cała postać – atak może nadejść zarówno z lewej, jak i z prawej strony, a także cios można wyprowadzić z obu rąk. Dlatego gracz musi szybko reagować na to, co dzieje się na polu walki i zmieniać swoje ustawienie. To dodaje potyczce świeżości, ale też znacznie zwiększa trudność gry, zwłaszcza na początku.

Cyberpunk 2077

Nowa propozycja twórców Wiedźmina to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Firma CD-Project RED, przygotowała grę z elementami RPG, która dzieje się w mrocznej przyszłości. Zarówno ludzie, jak i otaczający ich świat są technologiczne ulepszeni. Produkcja jest jeszcze owiana nimbem tajemnicy, jednak za jej powstanie odpowiada zespół, który stał za sukcesem wiedźmina. Na korzyść gry przemawia także to, że w przygotowaniu animacji uczestniczył Tomasz Bagiński.

 

Mass Effect: Andromenda

Twórcy ze studia BioWare tym razem zabierają graczy w podróż do galaktyki Andromedy, która leży daleko poza Drogą Mleczną. Nowa odsłona gry to nie tylko fantastyczny spacer po wszechświecie, podczas którego gracze mogą badać nowe galaktyki i lądować na nieznanych planetach. To też walka o nowe terytorium z tajemniczym wrogiem, który czai się w nieznanych częściach kosmosu.

O autorze
StfuWiStfuWi
131 0

0 Komentarzy