Fotele DXRacer King - Publicystyka

00
StfuWi

DXRacer tworzenie swoich kolejnych kolekcji foteli dla graczy jak zawsze podporządkowuje lukom, które wciąż istnieją na rynku krzeseł obrotowych. Projektanci skupiają się więc na tych parametrach, które będą wyróżniać nową linię od poprzednich. Często są to subtelne, ledwie dostrzegalne detale, jednak mają one niebagatelny wpływ na komfort używania fotela przez wybraną grupę użytkowników.

Najczęstszą zmienną jaką mają profesjonalne fotele dla graczy są ich wymiary. Na ogół nie zmieniają się jednak wszystkie, ale selektywne, które mają znaczenie dla konkretnych grup konsumentów, cechujących się danym wzrostem lub budową ciała. Dzięki temu zabiegowi fotele do komputera od DXRacer można perfekcyjnie połączyć z użytkownikami, tworząc naprawdę dobrane pary. Fotele DXRacer King wyposażone są we wszystkie udogodnienia, którymi cechują się również inne krzesła tej marki. Posiadają więc mocną metalową podstawę oraz stelaż, które trzymają całą konstrukcję i sprawiają, że jest nie tylko wygodna ale i niezawodna. King od DXRacer są stabilne, niezachwiane i trwałe. Cała konstrukcja w połączeniu z wysokiej klasy gazowym lewarem obsługuje ciężar do 150kg. Jest to wynik pozwalający korzystać z fotela zarówno playerom o szczupłej budowie ciała, jak i tym którzy prezentują rozbudowaną, atletyczną sylwetkę. Wydłużenie oparcia, które zastosowano tworząc fotele do komputera z tej serii spowodowało, że jeszcze wyższe osoby mogą cieszyć się z komfortu, który on daje. DXRacer w szczególności poleca fotele obrotowe King osobom o wzroście między 175 cm, a 200 cm, czyli zawodnikom wysokim.

 

Potężna ilość opcji konfiguracyjnych, jakie posiada ten fotel do komputera, sprawia iż gracze z chęcią wybierają go jak swój podstawowy mebel do pokoju gamingowego. Można w nim zmienić wysokość siedziska w zakresie od 350 do 420mm, co jest dużą przestrzenią do odnalezienia własnego idealnego ustawienia. Korekta kąta odchylenia oparcia sprawia, że przemieszczamy je bez trudu, aż do 135 stopni, mogąc tym samym uzyskać pozycję półleżącą, gdy chcemy się wyluzować lub na przykład chwilę poczytać. Fotele dla graczy King potrafią więc w ciągu kilku chwil przeistoczyć się w mebel do leżenia, na którym czeka na użytkownika komfortowy wypoczynek. Ten poziom wygody nie byłby jednak możliwy gdyby nie fakt, że fotele do komputera King mają doskonale wyprofilowane oparcie. Ponieważ pozycja siedząca jest jedną z najbardziej obciążających kręgosłup, konstruktorzy skoncentrowali się na wymyśleniu takiego ukształtowania oparcia, by plecy miały jak najlepsze wsparcie. Bezapelacyjnie udało się osiągnąć ten efekt, są to nie tylko wygodne, ale także bezpieczne fotele obrotowe. Jak przystało na fotel DXRacer, również King oprócz niewątpliwych walorów technicznych, cechuje się nienagannym wyglądem. Wykorzystanie do obicia imitacji skóry oraz specjalnej przewiewnej siatki wypadło doskonale. Funkcjonalna tkanina umożliwia uniknięcie przegrzania ciała podczas długotrwałego siedzenia w fotelu, natomiast ekologiczna skóra dodaje całości więcej niż tylko szczyptę elegancji.


Fotel obrotowy King marki DXRacer oferowany w Polsce przez sklep Gamera, to zdecydowanie jeden z najciekawszych modeli przez nich wyprodukowanych. Cechuje go designerski wygląd, funkcjonalność i wytrzymałość, a to przecież najważniejsze walory foteli dla graczy.

O autorze
StfuWiStfuWi
131 0

0 Komentarzy