Fotel gamingowy nie tylko dla gracza - Publicystyka

00
TommyLee

Fotel gamingowy nie tylko dla gracza / fot. Adobe, 98678498

Fotele gamingowe zostały opracowane specjalnie dla miłośników gier komputerowych, którzy podczas rozgrywki spędzają wiele godzin w jednej – siedzącej – pozycji. Posiadają one charakterystyczny wygląd, ergonomiczne kształty i nowoczesną stylistykę. Jednak nie tylko gracze mogą skorzystać z ich zalet.


Zdrowie jest najważniejsze

Dopasowujące się do użytkownika kształty połączone z odpornym na ugniecenia wypełnieniem zapewniają, że fotel gamingowy przez wiele lat będzie służył swojemu właścicielowi. Zapewniając odpowiednią podporę pod plecy, kark i głowę, pomagają zapobiegać przeciążeniom kręgosłupa i jego bólom. Wszystkie te zalety wynikają z zastosowania innowacyjnych technologii, pozwalających na zablokowanie oparcia w pozycji pionowej. Gwarantuje ona, że użytkownik będzie siedział w sposób odpowiedni dla jego zdrowia.

Istotną cechą takiego fotela jest zapewnienie odpowiedniego podparcia również pod łokcie, które dodatkowo odciąża kręgosłup, a także zabezpiecza ręce przed dyskomfortem, związanym z długą pracą przy klawiaturze. Dodatkowym udogodnieniem może być także specjalnie dostosowana poduszka, umieszczana jako podpora karku i głowy na oparciu fotela, która zabezpieczy szyję przed sztywnością.

Na podobne problemy, jak gracze, są narażone także inne osoby, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej i z lekko pochyloną głową. Należą do nich na przykład managerowie czy programiści, dlatego również oni mogą skorzystać na prozdrowotnych właściwościach foteli oferowanych przez firmę PRO-GAMER. Warto przy tym pamiętać, iż nawet osoby o masywnej budowie czy wysokim wzroście, skorzystają na rozwiązaniach oferowanych w fotelach dla graczy, gdyż są one obszerne i wytrzymałe.

 

Idealny design

Pracownicy branży IT, managerowie, czy inne osoby na wysokich stanowiskach lubią otaczać się przedmiotami stylowymi i luksusowymi, które podkreślają ich wysoką pozycję. Cenią sobie idealne wykończenie najdrobniejszego nawet szczegółu, a także kolorystykę, która będzie współgrała z wystrojem całego biura.

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma PRO-GAMER, oferując fotel dla gracza Maveric w odcieniach czerni i czerwieni (lub czerni i szarości). Jego elegancki, a zarazem sportowy i nowoczesny wygląd sprawia, że fotel idealnie sprawdzi się w biurze, jako uzupełnienie wystroju. Czerwone akcenty, przyciągając uwagę, mogą służyć podkreśleniu wysokiej pozycji, jaką zajmuje osoba na nim zasiadająca.

Fotel Gamingowy MAVERIC Czerwony / fot. pro-gamer.pl

Fotel jak marzenie

Wszystkie te cechy sprawiają, że Maveric jest fotelem ekskluzywnym, przeznaczonym dla osób wymagających, ale i dbających o własne zdrowie. Jego funkcjonalność, wygląd oraz jakość i niezawodność, bez wątpienia przyciągną do niego licznych zainteresowanych. Jego posiadanie to spełnienie marzeń o komforcie podczas pracy i rozrywki.

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
1010 0

0 Komentarzy