Jak zdobyć darmowy pacc do Tibii z Gamehag? - Poradnik

10
TommyLee

Pacc to konto premium, czyli z dodatkowymi udogodnieniami. Możesz za niego zapłacisz. Masz jednak drugą, atrakcyjniejszą opcję. Możesz się zarejestrować na Gamehag, wypełniać zadania i zdobywać Kamienie Dusz. Wymienisz je później na prestiżowe nagrody. Jedną z nich jest darmowy pacc.


 

Co to jest Gamehag?

Jeśli marzysz o tym, by zdobyć darmowy pacc do Tibii z Gamehag załóż darmowe konto, graj w gry, wypełniaj określone zadania i zdobywaj Kamienie Dusz. Możesz je później wymienić na atrakcyjne ceny, wirtualną gotówkę lub prawdziwe pieniądze. Lista nagród jest naprawdę długa. Zanim rozpoczniesz grę lub przystąpisz do konkretnego zadania, możesz sprawdzić, ile punktów zdobędziesz.

Gamehag to świetna platforma, na której znajdziesz różnorodne gry przeglądarkowe, online i takie, które bez problemu ściągniesz na swój komputer. Oparta została na historii potężnego sabatu czarownic, który istniał dawno temu. Gracze mają odkryć Kamienie Dusz, stworzone przez czarownice, aby chronić młodych członków grupy. Te Kamienie można znaleźć w jakimś starożytnym miejscu. Gracze podróżują do niego wirtualnie, aby zdobyć Kamienie Dusz.

Kilka wskazówek dla graczy

Gamehag to doskonałe miejsce, w którym miłośnicy gier mogą zarabiać i zdobywać nagrody. Dzięki unikalnej koncepcji, ogromnej społeczności i wielu sposobom na zarabianie, cieszy się wielką popularnością. Aby zdobyć Kamienie Dusz, musisz przesłać dowód, że grałeś i wykonałeś zadanie. Zwykle na akceptację trzeba poczekać tylko 10 minut.

Możesz też zarabiać na publikacji artykułów i newsów o konkretnej grze lub uczestniczyć w konkursach i różnych wydarzeniach. Jeśli to dalej dla Ciebie za mało, możesz wybrać offerwalls i ściągnąć aplikację na telefon. Można ją pobrać zarówno na Android, jak i na iOS. Dzięki takiej aplikacji możesz odblokować więcej gier.

Zadania na Gamehag

Zadania nie są trudne do wykonania i jest wiele ciekawych nagród. Kamienie Dusz możesz zamienić na karty upominkowe Steam, karty przedpłacone Visa, kartę Paysafecard, kartę podarunkową Kinguin, Google Play i wiele innych. Oprócz kart podarunkowych możesz także zamienić swoje punkty na darmowe kody w Rocket League, Fallout, Minecraft, GTAV, PUBG, Battlefield i wiele innych.

Gry

W serwisie znajdziemy kilka gatunków gier. Pierwszy z nich to MMO. Rozgrywka toczona jest przez kilku graczy w wirtualnej rzeczywistości. Bardzo popularny jest też RPG. Należą do niego gry fabularne, w których gracze podszywają się pod konkretne postacie. Opierają się na jakiejś ciekawej historii. Na platformie znajdziemy także gry zręcznościowe. Są idealne dla osób, które chcą poćwiczyć refleks. Gamehag oferuje również strategiczne i logiczne gry. Aby wygrać, należy wykazać się logicznym myśleniem, strategią i planowaniem, a nie odruchem i szczęściem. Takie gry ćwiczą też spostrzegawczość.

Jak więc widzisz, masz duży wybór. Z pewnością znajdziesz idealną grę i mile spędzisz wolny czas. Przy okazji możesz zdobyć ciekawe nagrody. Lista nagród jest długa. Dlatego warto zdobywać Kamienie Dusz.

Artykuł sponsorowany
O autorze
TommyLeeTommyLee
1057 0

1 Komentarz

awatar
strata czasu (gość) 9 miesięcy temu

Nie polecam nie daja nagrod za wykonane zadania

0 Odpowiedz