Genesis zaprasza na Red Dragon Tournament - Felieton

11
TommyLee

Odbywający się w dniach 8. - 10. czerwca w hali Werk Arena w czeskim Trzyńcu Red Dragon Tournament to wydarzenie szczególne nie tylko ze względu na skalę. Jest to turniej w którym pierwsze skrzypce gra polski tytuł: Gwint, czyli wiedźmińska gra karciana. Obok niego podczas wydarzenia rozgrywany jest także turniej w kolorowy FPS Blizzarda - Overwatch.

Miejsce i atrakcje

Rzut oka na mapę zdradza, że organizatorzy wybrali Trzyniec nieprzypadkowo. Miejscowość znajduje się wprawdzie po stronie czeskiej, ale tuż obok znajdują się granice z Polską i ze Słowacją. Tym samym należy spodziewać się, że wśród odwiedzających pojawią się goście z każdego z tych trzech krajów. A jest co zobaczyć na Red Dragon Tournament. Poza turniejami Overwatch i Gwinta organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje. Mini-turnieje dla odwiedzających, konkursy, spotkania z youtuberami oraz, w końcu to Czechy, z drużyną hokejową HC Oceláři Třinec. Informacje na temat atrakcji podczas Red Dragon Tournament można śledzić na profilu fb wydarzenia i współpracującego z nim czeskiego Magna TV.

Turnieje

Rywalizacja w Overwatch toczy się w ramach V4 Overwatch Series, a turniej Gwinta to część cyklu Gwent Masters. Tym samym w Trzyńcu zobaczymy takie zespoły jak TailBot (Polska), Damorquis, superJJ (Niemcy), Freddybabes (Wielka Brytania), Cmel (Czech) i innych ponad 120 najlepszych graczy, którzy przeszli przez kwalifikacje. Turniej Overwatch rozpocznie się w piątek, 8 czerwca. Rywalizacja w Gwinta będzie toczyła się przez sobotę i niedzielę, 9 i 10 czerwca.

Genesis na Red Dragon Tournament

Podczas Red Dragon Tournament nie zabraknie też sekcji handlowej. Znajdziecie tam także strefę Genesis. Co przygotował producent akcesoriów na największe wydarzenie esportowe w Czechach? Będzie można przetestować sprzęt gamingowy producenta, a także kupić go w specjalnych cenach. Ponadto będzie to znakomita okazja, by zobaczyć mające dopiero się pojawić na rynku urządzenia Genesis, wiadomo bowiem, że producent pokaże kilka nowości.

                    

Źródło: Entrymedia, Genesis

O autorze
TommyLeeTommyLee
779 0

1 Komentarz

awatar
Racjan (gość) 9 miesięcy temu

Jak genesis, który nie jest nikim więcej jak wystawcą może zapraszać na wydarzenie? xD Poza tym lepiej oznacz na policji swojego dealera bo straszny szit ci daje "kolorowy FPS Blizzarda" - wut?

https://web.facebook.com/420890618243908/photos/a.423982901268013.1073741827.420890618243908/423982647934705/?type=3&theater

0 Odpowiedz