Unravel jest już prawie gotowe, by was oczarować

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Unravel jest już prawie gotowe, by was oczarować - gamedot.pl

Cichy hit E3 2015, gra której nikt nie spodziewał się na konferencji EA i urocza historia istoty z włóczki, czyli Unravel jest coraz bliżej swej premiery (9 lutego). Studio ColdWood Interactive wypuściło więc nowy zwiastun pokazujący piękną przygodę Yarny'ego - postaci, która cały czas się rozwija (w dosłownym znaczeniu), więc musimy dbać o to, by nie znikła w poszukiwaniu szczęśliwego zakończenia:

 

 

Unravel, The Witness i Firewatch tworzą zestaw trzech niesamowitych indyków początku roku. Nie zdziwię się jeśli odniosą większy sukces niż niejedna gra AAA.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL PS4

Red Dead Redemption 2 PL PS4

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie. Gdy napad...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl