Tekken X Street Fighter na dobrej drodze, gra jednak powstaje

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tekken X Street Fighter na dobrej drodze, gra jednak powstaje - gamedot.pl

Może tego nie pamiętacie ale w 2010 roku gdy ogłoszono współpracę Namco i Capcomu świat bijatyk oszalał. Najpopularniejsze marki tego gatunku – Street Fighter i Tekken miały zetrzeć się w dwóch grach. Pierwsza stworzona przez Capcom, Street Fighter X Tekken (2012) opierała się na systemie Ulicznego Wojownika… lata jednak mijają, a my wciąż czekamy na ten tytuł przetworzony przez Namco, w oparciu o system Tekkena. I choć nadzieja zaczęła już umierać to chyba się tego doczekamy.

 

 

Katsuhiro Harada, producent serii Tekken (zajęty tworzeniem Tekkena 7, Pokkén Tournament i Summer Lesson) potwierdza, że firma nie zapomniała o Tekken X Street Fighter i produkcja gry jest już w dalekim stadium.

 

„Może wygląda to z zewnątrz jakbyśmy nic nie robili jednak lista postaci do TXSF została zatwierdzona dawno temu. Mamy też już gotowe trójwymiarowe modele, ruchy i system.”

 

No cóż… przyznaję, że wygląda jakby nic nie zrobili ponieważ sami nic o tym nie mówią, nic nie pokazują i tylko wypuszczają inne gry. Mimo wszystko TXSF powinno być wielkim przebojem gdy wyjdzie po Street Fighterze V i Tekkenie 7. Bijatyki powinny dzięki tym dwóm grom naprawdę odżyć w świadomości masowego odbiorcy.

 

 

źródło: siliconera

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 XONE

Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi symulatorami deskorolki w historii. Zagraj w odświeżone gry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ i Tony Hawk’s™ Pro...

189,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl