T-Mobile Liga Akademicka ze wsparciem Asus ROG i Nvidia

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
T-Mobile Liga Akademicka ze wsparciem Asus ROG i Nvidia - gamedot.pl

 

 

Drugi sezon T-Mobile Ligi akademickiej wesprą ASUS Republic of Gamers razem z Nividią. Obie marki zapewnia graczom sprzęt, na których zostanie rozegrany finałowy pojedynek. Uczestnicy będą zmagać się na laptopach Asus ROP z graficznymi GeForce GTX z serii 10.

Dodatkowo, nowi partnerzy technologiczne sponsorują nagrodę o łącznej wartości 15 tysięcy złotych m.in laptopa ASUS ROG dla MVP oraz gadżety dla fanów.

 

Warto wspomnieć o samej inicjatywie T-Mobile Liga Akademicka. Jest to liga e-sportowa skierowana dla drużyn studenckich, która odniosła spory sukces w pierwszej edycji. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z uczelni wyższych. Od drugiego sezonu do formatu rozgrywek dołożono oprócz  League of Legends również Starcraft 2 oraz Overwatch. W tym roku udział w lidze biorą 32 drużyny oraz 32 zawodników indywidualnych. Sezon wystartował 1 marca i potrwa do 15 kwietnia. Łączna pula nagród do zgarnięcia przekracza 50 tysięcy złotych, więc jest o co powalczyć. Faza Play-off rozpocznie się od 17 kwitnie i będzie transmitowana na platformie Twitch.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Titanfall 2 PS4 (gra używana)

Titanfall 2 PS4 (gra używana)

Gra Titanfall 2 ponownie przenosi gracza w samo centrum wojny pomiędzy korporacją IMC a rebeliantami, którzy próbuja powstrzymać ekspansję IMC w kosmosie. Gra w odróznieniu od...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

StfuWiStfuWi
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl