T-Mobile Liga Akademicka ze wsparciem Asus ROG i Nvidia

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
T-Mobile Liga Akademicka ze wsparciem Asus ROG i Nvidia - gamedot.pl

 

 

Drugi sezon T-Mobile Ligi akademickiej wesprą ASUS Republic of Gamers razem z Nividią. Obie marki zapewnia graczom sprzęt, na których zostanie rozegrany finałowy pojedynek. Uczestnicy będą zmagać się na laptopach Asus ROP z graficznymi GeForce GTX z serii 10.

Dodatkowo, nowi partnerzy technologiczne sponsorują nagrodę o łącznej wartości 15 tysięcy złotych m.in laptopa ASUS ROG dla MVP oraz gadżety dla fanów.

 

Warto wspomnieć o samej inicjatywie T-Mobile Liga Akademicka. Jest to liga e-sportowa skierowana dla drużyn studenckich, która odniosła spory sukces w pierwszej edycji. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z uczelni wyższych. Od drugiego sezonu do formatu rozgrywek dołożono oprócz  League of Legends również Starcraft 2 oraz Overwatch. W tym roku udział w lidze biorą 32 drużyny oraz 32 zawodników indywidualnych. Sezon wystartował 1 marca i potrwa do 15 kwietnia. Łączna pula nagród do zgarnięcia przekracza 50 tysięcy złotych, więc jest o co powalczyć. Faza Play-off rozpocznie się od 17 kwitnie i będzie transmitowana na platformie Twitch.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Farming Simulator 17 Platinium Edition XONE

Farming Simulator 17 Platinium Edition XONE

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością! W Platinum Edition odkryj...

169,99Do sklepu

0 Komentarzy