Sniper: Ghost Warrior 3 znowu opóźniony

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Sniper: Ghost Warrior 3 znowu opóźniony - gamedot.pl

Z wielkim smutkiem informujemy, iż firma CI Games ponownie przesunęła termin premiery strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC-ty. Produkcja pojawić się w sklepach 25 kwietnia bieżącego roku. Powodem jest chęć doszlifowania i dopracowania produkcji. Tak dla waszej informacji gra miała pojawić się rok temu, poprawek zatem musiałobyć sporo. Miejmy nadzieję, że opóźnienie spowoduje, że gra faktycznie będzie lepsza.

 

15 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Zawiera 8 odcinków. RZYGODA życia W ŚWIECIE Minecrafta! Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa studia Telltale Games. Kiedy świat staje w obliczu...

109,00Do sklepu

15 Komentarzy

awatar
Yarecki (gość) rok temu

Kiedy się wydaje, że niczym nie mozna nas zaskoczyć, pokazuje sie ktoś, kto o tym nie wie i to robi. Studio po raz kolejny zadziałało na fanów i graczy wyczekujących premiery Sniper Ghost Warrior'a 3. Otóż, gra na naszym rynku otrzyma w pełni polski dubbing. Co jak co, ale gra z kategorii AAA takowy miec musi. Co prawda, studio wcześniej się zarzekało, że takiego czegoś nie będzie, to jednak zmieniło zdanie. Brawo oni.

0 Odpowiedz
awatar
Mi-sie (gość) rok temu

Podczas gdy jedni widzą ciemność, drudzy widzą jasność. I to jest właśnie ten moment, kiedy taki podział zaistniał. Moza oczywiście narzekać, że znowu przesunięcie, że znowu coś nie działa, ale jak się spojrzy na to z jasnej strony to wyjdzie, że działa i ma się dobrze, ponieważ jest już poprawione, opóźnienie jest, ale to dzięki nam graczom, gdyż wyłapaliśmy sporo rzeczy, które chwielibyśmy widzie poprawione. Nic tylko czekac do kwietnie.

0 Odpowiedz
awatar
Slymer (gość) rok temu

Jak zwykle opóźnienia i wielka orkiestra żalu trafia na strony portali o grach. Jednak to jest nic. taka drobna przesiadka z początku na koniec miesiąca to praktycznie nie zauważalna zmiana. No chyba, że tak jak ja zamówiło sie pre-order i ta świadomość przesunięcia otrzymania paczki może być lekko niewygodna:)) Jednak nie powoduje to u mnie jakiś większych emocji złości na ten stan. po prostu dostanę lepszą grę i tyle.

0 Odpowiedz
awatar
Digi-Don (gość) rok temu

Zachęcają, to dołączam do dyskusji. A raczej podzielenia się swoim skromnym zdaniem na temat opóźnienia Sniper Ghost Warrior 3. Nie jest to wiadomość jaka ucieszyłaby czekających na ten tytuł graczy, ale nie jest to zła Wiadomości. Jak to? Opóźnienia i nie są złe? oczywiście, że nie są złe. Byłoby złe, gdyby po otwartej becie studio nic, ale to nic z tym faktem nie zrobiło. A tak mają ręce pełne roborty, bo coś tam gdzieś u kogoś nie zadziałało i trzeba jakies rozwiązanie znaleźć, a najlepiej taki, aby u każdego innego się to nie powtórzyło.

0 Odpowiedz
awatar
Macoomba (gość) rok temu

Drobnostka. Takie opóźnienie to nie opóźnienie. Wielu poważnych graczy na rynku tak przekładało swoje gry, że po wydaniu ich nikt specjalnie na nie nie czekał. Nie jest to jakaś super komfortowa sytuacja, ale powiedzmy sobie szczerze, trzy tygodnie dłużej nikomu nie zrobią różnicy. Tym bardziej, że CI Games miało bardzo owocna otwarta betę i wprowadzenie wszystkich poprawek może zając nieco czasu. W co akurat wierzę. Licze tez na to, że gra uniknie wielkiego patcha na "dzięń dobry:.

0 Odpowiedz
awatar
Jumbo (gość) rok temu

W przypadku Sniper Ghost Warrior 3 zaczynam zastanawia się nad numerologią. Mamy trzecią część gry, ma miejsce obecnie trzecia zmiana daty wydania gry oraz termin przesunął się o trzy tygodnie. Czy to oznacza, że w grze będzie dostępnych trzech bohaterów, w których sie wcielimy? Czy bedą też wypuszczone trzy fabularne DLC, które rozszerzą intrygę w podstawki? Czy może trzy tygodnie po premierze będzie MP? Coś dużo tych pytań, ale co tam w końcu to magia 3:)

0 Odpowiedz
awatar
Zyn (gość) rok temu

No niezła rozkmina. :) A widzisz w szklanej kuli świetny produkt? Bo na to szczerze liczę. Mam nadzieję, że gra będzie jednak 10/10. :)

0 Odpowiedz
awatar
fafarafa (gość) rok temu

Gra ma być i bedzie trzy razy lepsza od dwójki, o to chodzi;) Trzy razy w sumie się zastanawiałem, w końcu po trzeciej kawie trzema palcami napisałem. Trzy zdania - ale na tym nie koniec - policzyłem (na palcach) znaki i dopisałem tyle, by się okazało, ze znaków ze spacjami jest 333, chociaż lekko nie było, bo niby jakim cudem, co?

0 Odpowiedz
awatar
Bambino (gość) rok temu

Haha, wiesz, coś w tym rozumowaniu jest i aż się chce w to wszystko uwierzyć. Co prawda znam takich magików, co by potrafili z takiej ciekawej oraz interesującej teorii wyciągnąć jakieś apokaliptyczne wizje, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca dla nas, drobnych grzeszników;) Trzeba się cieszyć że studiu chce się pracować i cały czas szlifować produkt. A teoria bardzo dobra i chyba się nad nią pochylę i spróbuje coś dokokptować samemu.

0 Odpowiedz
awatar
Jumbo (gość) rok temu

Jak widzisz, pochylac się możesz, bo teria całkiem niczego sobie:) Nie wiem czy się towarzystwo orientuje, ale dostepne śa już w sieci nowe materiały z Sniper Ghost Warrior 3. Przedstawiają one sposób, o jakim jeszcze nie myślałem jeżeli chodzi o nową grę od CI Games. Otóż będzie trzeba uzyć mózgowinicy, aby zrekonstruować bieg wydarzeń. Takie CSI Guzja:) Drugi gameplay przestawia już mniej myślacą zabawę, a dokładnie to co my lubimy: zabawę w komandosa na pęłnym gazie.

0 Odpowiedz
awatar
Bambino (gość) rok temu

Takie elementy śledcze sa bardzo miła odmianą w każdej grze, gdzie gracz ma głównie za zadanie dotrzeć do jakieś bazy i ją zrównac z ziemią. No, może nie od razu do zera, ale najpierw musi nieco pokombinować, jak to zrobić. Chwila wytchnienia nikomu nie zaszkodzi i dzięki temu, gra będzie mogła liczyć na elementy zaskoczenia, bo coś co się wydaje prosta sprawa do rozwiązania na teraz jest tylko pretekstem do większej draki.

0 Odpowiedz
awatar
Wojt (gość) rok temu

Heh ciekawa teoria odnośnie numerologii :D Ja osobiście mam nadzieję że to zwykły przypadek i CI Games na prawdę chce po prostu coś doszlifować, a gra ukaże się czy tak czy tak w kwietniu i już więcej opóźnień nie będzie. Ja osobiście liczę bardziej na mocne 8.5/10 niż na max bo perfekcyjnych gier nie ma.

0 Odpowiedz
awatar
fafarafa (gość) rok temu

Ghost Sniper Warrior 3, trzecia zmiana daty premiery, przesuniecie o trzy tygodnie. Oby sie okazało, ze gra będzie trzy razy lepsza od dwójki oraz od konkurencji, która nawiasem mówiąc też do dat premier podchodzi zdroworozsądkowo a nie po prusku (nie jak dziedzic Pruski).

0 Odpowiedz
awatar
Zyn (gość) rok temu

Jak muszą, to niech poprawiają. Trzy tygodnie szybko zlecą. Myślę, że twórcy wiedzą, co robią, a my dostaniemy dobrą grę.

0 Odpowiedz
awatar
Allek (gość) rok temu

hehe niezły zbieg okoliczności z tą trójką , ale te przesunięcie dobrze wpłynie na grę a przynajmniej tak się to zapowiada, skoro chcą ją poprawić bo otrzymali od graczy po becie informacje to znaczy że firma naprawdę chce osiągnąć dobry finałowy produkt. Rzuca to niezłe światło na tą produkcję w szczególności że ma ona bardzo przyjemny klimat i powiew świeżości.

0 Odpowiedz