Skaterzy promują Tony Hawk’s Pro Skater 5. Jest nowy gameplay

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Skaterzy promują Tony Hawk’s Pro Skater 5. Jest nowy gameplay - gamedot.pl

Tony Hawk’s Pro Skater 5 mimo wszystko zapowiada się całkiem... obiecująco. Raczej tragedii nie będzie. Marka – po eksperymentach z plastikowymi kontrolerami – wraca do korzeni. Najnowszy materiał promocyjny udanie ożywia dawne wspomnienia. Tony Hawk’s Pro Skater znów jest promowane przez najlepszych skaterów i wszystko układa się w logiczną, wiarygodną całość.

 

Trailer przedstawia nam klasyczny gameplay. Możemy rzucić okiem na sesje motion-capture. Do współpracy zaproszono ludzi, jacy tworzą dzisiejszy wizerunek profesjonalnej jazdy na deskorolce – podkreśla to sam Tony Hawk.

 

 

Tony Hawk’s Pro Skater 5 w wersji na nowe konsole trafi na rynek 29 września. Dla PS4/XOne zarezerwowano multiplayer typu drop-in/drop-out (maksymalnie 20 graczy) oraz narzędzie pozwalające budować własne skateparki.

 

Premiera dla PS3, X360? Przesunięta na 10 listopada.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów,...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl