Ready at Dawn rezygnuje z gier ekskluzywnych

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ready at Dawn rezygnuje z gier ekskluzywnych - gamedot.pl

Zbierające bardzo spolaryzowane oceny The Order: 1886 już niedługo może wygenerować wyniki handlowe, jakich oczekiwało Sony. Studio Ready at Dawn nie jest właścicielem marki, dlatego losy IP są zależne od decyzji producenta konsol PlayStation. Developer w przyszłości chce zachować kontrolę nad swoimi produktami. Co ważne, mają one zadebiutować na wszystkich wiodących platformach.

 

RaD pracuje już nad kolejnymi własnościami intelektualnymi. Będą one omawiane w dalszej przyszłości. Kontynuacja The Order? Tu inicjatywa leży po stronie Sony. Wydaje się, że programiści ze wspomnianej ekipy rozumieją swoje błędy i chcieliby przy sequelu naciskać choćby na rozwój założeń fabularnych. Istnieją wątki, które zasługują na odpowiednie zakończenie. Ru Weerasuriya i spółka wyrażają autentyczną chęć powrotu do przygód Sir Galahada.

 

Żródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon XONE

Yakuza Like A Dragon XONE

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl