Nowy Duke Nukem? Gearbox poszukuje odpowiedniego developera

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy Duke Nukem? Gearbox poszukuje odpowiedniego developera - gamedot.pl

Studio Gearbox chce pracować nad kolejną odsłoną marki Duke Nukem – aczkolwiek potrzebne jest tu wsparcie zewnętrznego developera. Kultowe IP ma przed sobą przyszłość, dlatego zostało zakupione kilkanaście miesięcy temu. Randy Pitchford (szef) chce pomnożyć zainwestowane pieniądze.

 

Już na samym starcie chodziło o realizację poważnego planu. Duke Nukem Forever jawi się jako część pewnego zobowiązania. Pewne prace koncepcyjne zostały już wykonane (dla nowej gry), ale Gearbox ma ograniczone zasoby kadrowe (tworzy Borderlands 3). Dlatego poszukiwany jest developer, któremu podoba się wizja kooperacyjnego działania.

 

Tylko czy tym razem dostaniemy produkt wart pełnej ceny?

 

źródło: Eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl