Nowy Duke Nukem? Gearbox poszukuje odpowiedniego developera

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy Duke Nukem? Gearbox poszukuje odpowiedniego developera - gamedot.pl

Studio Gearbox chce pracować nad kolejną odsłoną marki Duke Nukem – aczkolwiek potrzebne jest tu wsparcie zewnętrznego developera. Kultowe IP ma przed sobą przyszłość, dlatego zostało zakupione kilkanaście miesięcy temu. Randy Pitchford (szef) chce pomnożyć zainwestowane pieniądze.

 

Już na samym starcie chodziło o realizację poważnego planu. Duke Nukem Forever jawi się jako część pewnego zobowiązania. Pewne prace koncepcyjne zostały już wykonane (dla nowej gry), ale Gearbox ma ograniczone zasoby kadrowe (tworzy Borderlands 3). Dlatego poszukiwany jest developer, któremu podoba się wizja kooperacyjnego działania.

 

Tylko czy tym razem dostaniemy produkt wart pełnej ceny?

 

źródło: Eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]