Marka Grand Theft Auto to kura znosząca złote jaja

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Marka Grand Theft Auto to kura znosząca złote jaja - gamedot.pl

Jak już wiemy, Red Dead Redemption jest utożsamiane z komercyjnym sukcesem. Warto jednak zauważyć, że takie GTA 5 rozeszło się w nakładzie ponad 54 milionów egzemplarzy – jeszcze w maju wynik ten był mniejszy o 2 mln sztuk. Marka Grand Theft Auto to prawdziwy skarb dla wydawnictwa Take-Two. Ogólny wynik przy tym IP to ponad 220 milionów zakupionych przez konsumentów egzemplarzy. Zgadza się, zsumowano wyniki handlowe wszystkich odsłon serii. Zdecydowanie największy kawałek tortu zabiera dla siebie wydany w 2013 roku tytuł.

 

 

Cóż, należy też wspomnieć o dokonaniach cyklu strategii Cywilizacja oraz popularności serii Borderlands – ogólne wyniki sprzedaży są naprawdę dobre. Widzimy tu odpowiednio 31 i 26 milionów (w obu przypadkach z okładem) egzemplarzy nabytych przez fanów interaktywnej rozrywki. T2 bez wątpienia będzie inwestować w te marki.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]