Humble Indie Bundle – rabunki, Meksyk i nie tylko!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Humble Indie Bundle – rabunki, Meksyk i nie tylko! - gamedot.pl

Od dziś przez dwa tygodnie trwać będzie Humble Indie Bundle 11 – akcja w której można kupić pakiet gier w modelu „pay what you want”, czyli samemu wybierając kwotę jaką zapłacimy. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

 

 

Nowy zestaw składa się z Guacamelee! Gold Edition, Dust: An Elysian Tail, The Swapper i Giana Sisters: Twisted Dreams. Poza tym osoby płacące powyżej średniej (wynosi ona obecnie 4,31$) otrzymają też Antichamber i Monaco: What's Yours is Mine.

 

 

Akcja jak zawsze jest szczytna, godna wsparcia i pełna ciekawych gier, co zresztą widać po jej popularności (w momencie w którym to piszę sprzedało się ponad 194 tysiące Humble Indie Bundle'i 11).

 

 

źródło: humblebundle.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Harhan 10 lat temu

Nic ciekawego :P

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]