Detached - szczegóły kolejnej polskiej produkcji VR

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Detached - szczegóły kolejnej polskiej produkcji VR

Otrzymaliśmy dziś informacje, dzięki którym możemy przybliżyć Wam, czym jest Detached - polska produkcja, w której będziemy przemierzać próżnię kosmiczną. Gra dedykowana jest urządzeniom VR, a dokładniej Oculus Rift i HTC Vive.


Nad tytułem pracuje zespół Anshar Studios. Detached określają jako grę FPX - First Person eXperience. Główny nacisk zostanie położony na rozgrywkę PvP, ale twórcy przygotowują także tryb dla jednego gracza.

 


Gracze znajdą się w czasach, kiedy ludzkość zdołała już podbić kosmos, co przyniosło też negatywne konsekwencje. Naprzeciw stają dwie wrogie sobie frakcje - korporacje Genesis oraz R17. Wybór jednej z nich zadecyduje o przyszłych misjach, zagadkach, które będziemy rozwiązywać oraz o stylu rozgrywki, bowiem każda z korporacji posiada własne, unikalne cechy.


Rywalizowaniu z przedstawicielami wrogiej frakcji towarzyszyć będzie potrzeba dbania o zasoby, takie jak tlen i paliwo.

 

Detached ma zostać wydane w 3 kwartale 2016 roku.


Poniżej znajdziecie galerię zdjęć i oficjalny teaser, w rozdzielczości do 2160p. Całość prezentuje się co najmniej smakowicie. :)

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

DIRT 4 XONE

DIRT 4 XONE

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie jakościowe do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl