CS GO: Dust 2 zmienia się na naszych oczach

mefi - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
CS GO: Dust 2 zmienia się na naszych oczach - gamedot.pl

Counter-Strike to najpopularniejsza seria gier z gatunku first person shooter. Jeśli mielibyście wymienić najbardziej rozpoznawalną mapę z gry, pewnie byłaby to plansza De_Dust, a później Dust2, która istnieje od 2001 roku, co czyni ją jedną z najstarszych w Counter-Strike.

 

Na przełomie 14 lat gra zmieniała się, a z nią wygląd map. Podczas gdy układ i ogólne rozmieszczenie przeszkód na mapie wydaje się podobne to oprawa graficzna powoduje nie mały szok.

 

 

Jeśli nigdy wcześniej nie graliście w poprzednie części tej popularnej gry e-sportowej to możecie spojrzeć na poniższy film, który przybliża zmiany w ostatnich latach.

 

 

źródło: kotaku.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

mefimefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]