Call of Duty: WW2 The Resistance otrzymało zwiastun z prawdziwymi aktorami

YASIU - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

The Resistance, czyli pierwszy dodatek do Call of Duty: WWII doczekał się kolejnego trailera w którym tym razem wystąpili prawdziwi aktorzy. Pojawia się w nim motyw ruchu oporu, a jego bohaterowie planują sekretną akcję. 

Oczywiście, by plan nie spalił na panewce trójka bohaterów musi porozumiewać się ze sobą przy pomocy specjalnych haseł umieszczonych na karteczkach (tak trzeba je zjeść jak na filmach ;) ), czy sygnałów dźwiękowych. Natomiast DLC zaoferuje trzy nowe mapy dedykowaną trybowi multiplayer: Valkyrie (umieszczoną w Prusach Wschodnich), Anthropoid (Praga) oraz ulepszony i znany z Modern Warfare 3 Occupation. 

Oprócz tryb Wojny doczeka się nowej operacji - Intercept w którym musimy uwolnić powstańców z pociągu, a następnie zniszczyć go oraz wszelką łączność. Na koniec możemy zaserwować sobie kolejny rozdział z historii o zombie. 

Premiera odbywa się dzisiaj, póki co wyłącznie na PS4 (posiadacze pozostałych platform muszą zapewne poczekać około miesiąca na swoją kolej).

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Gods & Monsters PC

Gra Gods & Monsters PC

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy