Agony staje się rzeczywistością!

GeneticsD - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Agony staje się rzeczywistością! - gamedot.pl

Agony, czyli diabelski, polski horror już na pewno zmierzy na komputery osobiste oraz konsole Xbox One oraz PS4. Diabelska ilość pieniędzy, czyli 66,666 dolarów kanadyjskich zostało uzbierane w dwa tygodnie, a przed nami jeszcze 24 dni do końca.

 

W trakcie pisania tego newsa Agony przebija już 76 tysięcy dolarów kanadyjskich, więc można powiedzieć, że od momentu osiągnięcia progu, ludzie stali się bardziej hojni i otwarci do współpracy. Może dlatego właśnie, że teraz Agony to pewnik! 

 

Czym jednak będzie gra? Jak wspomniałem, będzie w głównej mierze horrorem, w którym odwiedzimy piekło jako potępiona dusza. Naszym zadaniem będzie wydostanie się z otchłani belzebuba, więc czeka nas nie lada wyczyn.

 

Jeżeli chcecie dorzucić się do zbiórki, możecie zrobić to TUTAJ. Za zaledwie 30 USD otrzymacie cyfrową wersję na PC, a za około 35 USD na konsole Xbox One, bądź PS4. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Odyssey PL PS4

Assassin's Creed Odyssey PL PS4

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl