Activision jednak wyda trylogię Modern Warfare?

Piechol - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy
Activision jednak wyda trylogię Modern Warfare? - gamedot.pl

Niedawne informacje o remasterze Call of Duty: Modern Warfare spolaryzowały środowisko graczy. Jedni cieszyli się, że pojawi się odświeżona wersja najlepszej części tej trylogii, inni zarzucali wydawcy klasyczny skok na kasę, zwłaszcza, że gra będzie dołączana tylko do droższych edycji Infinite Warfare w wersji cyfrowej. Jednak wrzawa wokół samego pomysłu odświeżenia już wydanego tytułu okazała się na tyle duża, że Activision postanowiło kuć żelazo póki gorące. Wygląda na to, że dostaniemy cała trylogię Call of Duty: Modern Warfare i to na jednym, fizycznym nośniku. Pozwólcie jednak, że ostudzę Wasze emocje: nie będą to remastery. Będzie to tylko kompilacja trzech gier na jednej płycie i do tego na konsole poprzedniej generacji. W tym momencie wszyscy, którzy nie grali do tej pory w Modern Warfare, Modern Warfare 2 i Moderna Warfare 3 na swoim PS3 albo X360, mogą zacierać ręce. Nie wydaje mi się jednak, żeby takich osób było dużo.

 

Źródło: bestbuy.com

 

Jak na mistrzów w wyciskaniu z graczy każdej złotówki przystało, trzeba przyznać, że Activision wie jak wyciągać rękę po pieniądze. W tym przypadku nie jest to co prawda sięgnięcie bezpośrednio do portfela, tylko bardziej prośba o jałmużnę, ale fakt pozostaje faktem. Kolejne źródełko dochodów do kasy wydawcy powstało i to przy małym wkładzie pracy. Ciężko jednak zgodzić się z logiką takiego posunięcia, bo przecież popyt na taką składankę po prostu nie może być duży. A może się mylę?


 

Źródło: bestbuy.com

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 XONE

Just Dance 2020 XONE

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl