6 odcinków Gry o Tron od Telltale Games

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
6 odcinków Gry o Tron od Telltale Games - gamedot.pl

Ujawniono nowe szczegóły na temat nadchodzącej Gry o Tron od studia Telltale Games, twórców znakomitej przygodówki The Walking Dead.  Nowa gra, osadzona w uniwersum stworzonym przez George’a R. R. Martina ukaże się w 6 odcinkach. Pierwszy z nich, zatytułowany „Iron From Ice” będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku.

 

Akcja gry toczyć się będzie pomiędzy końcem trzeciego a początkiem piątego sezonu serialu produkcji HBO. Historia opowiedziana w najnowszym tytule Telltale Games, dotyczyć będzie rodu Forresterów, a poznamy  ją z perspektywy pięciu postaci, którymi przyjdzie nam zagrać.

 

Telltale podało także informację o platformach, na których pojawi się ich najnowsze dzieło. Gra o Tron ukaże się na PS3, X360, PS4, XONE oraz iOS.

 

Pierwszy epizod już wkrótce. Wy też nie możecie się doczekać?

 

Źródło: vg247.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

graba 9 lat temu

Czekam!!!

0 Odpowiedz
memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]