O jakich gadżetach marzą nastolatkowie? Monitor dla graczy, gogle, smartfony – TOP 3 - Publicystyka

01
Alex_Briggs
 

Nie ma co się dziwić nastolatkom, że marzą o nowym sprzęcie elektronicznym naszpikowanym nowoczesnymi technologiami. Sami nie możemy doczekać się nowych modeli telefonów, premier laptopów czy tabletów, a także nawigacji GPS. Poniżej prezentujemy TOP 3 urządzeń, o których marzą nastolatkowie – m.in. monitor QLED czy najnowsze smartfony. Wszystkie są doskonałym źródłem rozrywki!

 

 

Acer, Asus, a może Samsung – monitor do gier

Monitor do zadań specjalnych to już nie tylko sprzęt dla grafika, ale i gracza! To marzenie nie tylko nastolatka, ale każdego gracza. Na rynku do wyboru jest wiele wysokiej jakości sprzętu – m.in. monitor QLED. Rewolucyjne, o znakomitej jakości obrazie i odwzorowaniu barw, świetnym kontraście i wyjątkowej płynności zapewnią e-sportowcom rozrywkę na wiele godzin. A e-sport rozwija się zaskakująco szybko, więc warto spróbować!

Trzeba jednak pamiętać, że to nie jest sprzęt dla każdego! Do domu, pracy czy zastosowań uniwersalnych należy wybrać inny monitor. Świetne produkty oferuje m.in. Asus, iiyama czy Samsung. Monitor do gier nie jest jednak jedynym marzeniem nastolatków – równie mocno pragną oni nowoczesnych smartfonów oraz gogli.

Smartfon – zawsze w modzie

Monitor dla graczy rozpoczął nasz TOP 3, ale nie możemy zapomnieć także o smartfonach. Nowoczesne telefony naszpikowane nowymi technologiami i aplikacjami to gadżet każdego nastolatka. Niestety dość szybko się nudzi, na co jednak producenci reagują błyskawicznie i wypuszczają na rynek nowe modele z różnej półki cenowej.

Smartfony już od dawna nie służą nam jedynie do wysyłania SMS-ów i prowadzenia rozmów, ale także jako komunikatory, aparaty fotograficzne, kamery, nawigacje czy małe komputery, gdyż można połączyć się z Wi-Fi i sprawdzić pocztę czy przesłać wybrane pliki. Nastolatkom służą zaś także do grania!

Gogle VR – nowy wymiar rozrywki

Jeśli szukamy czegoś ze świata rozrywki, co ucieszy nastolatka, warto sprawdzić ofertę firmy Samsung. Monitor do gier czy smartfon to świetne pomysły, ale rozważ także gogle VR! Znajdziesz je zresztą w ofercie także innych producentów, m.in. Modecom, Xrec czy Sony.

Gogle to jeden z najważniejszych elementów wirtualnego świata rozrywki i zapewniają wstęp do wirtualnej rzeczywistości oraz niezapomniane przeżycia. A trzeba przyznać, że wirtualna rzeczywistość to jeden z głównych trendów ostatnich miesięcy. Na rynku są modele gogli VR, które należy podłączyć do komputera, ale także kompatybilnych ze smartfonami. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, przekonaj się, jak wybrane urządzenie działa!

O autorze
Alex_BriggsAlex_Briggs
44 0

0 Komentarzy