TOP 5 GIER 2018 - Przed premierą

02
Alex_Briggs

Rok 2018 zaczął się dużą premierą produkcji Warhorse Studios. Mowa tu oczywiście o Kingdom Come Deliverance. Co czeka nas w kolejnych miesiącach? W tym artykule przygotowałem moją subiektywną listę pięciu tytułów, na które czekam w bieżącym roku!
 

 

Miejsce 5. Vampyr
 

Studio DONTNOD udowodniło w Life is Strange,  że kreacja świetnego i wciągającego świata, to dla nich chleb powszedni. Dlatego daję im kredyt zaufania w ukazaniu Londynu w latach 20. XX wieku. Mroczne ulice, szalejąca hiszpanka, podejrzane typy, a wśród nich my, ceniony chirurg wojskowy. Ten ostatni ugryziony przez wampira, musi pogodzić ciągły głód krwi z chęcią pomocy ludziom. Przygodę zaczniemy 5 czerwca. 

 

 

Miejsce 4. Soulcalibur 6

Kiedy jako młody i pilny uczeń szkoły podstawowej jeździłem na letnie kolonie, większość kieszonkowego wydawałem na automaty w salonach gier. Tam właśnie pierwszy raz miałem styczność z Soulcalibur 2. Z miejsca zakochałem się w tej marce. Dlatego właśnie z wypiekami na twarzy czekam, aż szóstka będzie miała swój debiut na PC. Mam nadzieję, że będzie dobrą konkurencją dla molochów jakimi są serię Tekken oraz Mortal Kombat. Na chwile obecną, dzienna data premiery nie jest znana.


 

 

 

 

Miejsce 3. God of War

Kratos pakuje walizki po czym postanawia opuścić gorącą Grecję i wyruszyć na północ ze swoim synem imieniem Atreus. Powodem jest potrzeba odpoczynku od zgiełku starożytnych państw-miast. Na tym właśnie wyjeździe rodzinnym, poznany nowe oblicze naszego protagonistym o bardzo jasnej karnacji. Liczę, że Kratos i jego potomek spotkają na swojej drodze szeroki i barwny panteon nordyckich bogów. Obawiam się jednak, że przez temperament Boga Wojny pewnie wejdzie z nimi w niejeden konflikt. Do właściwej argumentacji posłuży mu topór z możliwością władania żywiołami, który na pewno pozwoli urozmaicić “dyskusję”. Wszystko to będziemy mogli zobaczyć już 20 kwietnia.

Miejsce 2. Detroit

Kolejny exclusive na PS4. Miejscem akcji jest tytułowe Detroit, osadzone na pierwszy rzut oka, w dość utopijnej przyszłości, gdzie Androidy parają się m.in. pracami domowymi. Oczywiście coś musiało pójść nie tak i w ten sposób będziemy świadkami buntu wcześniej wspomnianych maszyn. Uważam, że daje to potencjał na doskonałą historię oraz może wywołać dyskusję związaną z rozwojem technologii. 25 maja tego roku poznamy wizję Davida Cage, dyrektora projektu.


 


Miejsce 1. Red Dead Redemption 2
 

W maju minie 8 lat od kiedy spotkałem się z pierwszym Redemption. Jako fan westernów, który uwielbiam filmy takie jak Dobry zły i Brzydki czy Za garść dolarów, kiedy zobaczyłem zwiastun nadchodzącego prequelu, to skakałem z radości. Epoka Cowboyów, napadów na pociągi oraz codzienność niewybaczający błędów, tak wyobrażam sobie nadchodzące dzieło studia Rockstar. Nic tak nie przyprawia o uśmiech jak fakt, że będziemy mogli poznać od podszewki gang Dutcha Van der Linde'a jako Arthur Morgan. Dzień premiery, czyli 26 października 2018, mam już mocno zakreślony w kalendarzu.


 

Na jakie gry Wy czekacie najbardziej i dlaczego? Sekcja komentarzy jest dla Was! 

O autorze
Alex_BriggsAlex_Briggs
44 0

0 Komentarzy

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]